Ново
Jо Б јуниори Scuba Crepe Sailor Shorts, 3 ”inseam

Jо Б јуниори Scuba Crepe Sailor Shorts, 3 ”inseam

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 2.00

Забавата на сонце никогаш не изгледаше толку добро! Scuba Scuba Shator Shorts Shit Saillor нудат старошколски стил со модерна вибрација. Супер затегната ткаенина, со текстуриран изглед, обезбеди врвен вклопување што се чувствува добро како што изгледа. Предните копчиња со златен тон и страничните јазици се шик акценти. Лизгајте ги со симпатичен врв, клин -потпетици и земете го денот во стил. Материјал : 97% полиестер/3% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : прилагодена. Подигнување и инсејм : Висок пораст; 3 ”inseam. Затворање : стајлинг за влечење; Еластична лента за половината. Ockебови : Ништо. Карактеристики : странични јазичиња; Копчиња за сртот со златен тон; затегната ткаенина за удобно вклопување; Крепска текстура. Морнарски шорцеви за јуниори од oeо Б.

Главните својства

Избор на купувачот

Трчајќи во теретана или трчање работи низ градот, ништо не го победи спортскиот стил и удобноста на шорц

Beе бидете подготвени за сончеви денови и топли ноќи во овие тексас шорцеви со славна розова Со манжетна

Освежете ја вашата пролетна и летна гардероба без класични ролни од половината на половината на јуниор�

Ајде да добиеме трендовски! Инспирирани од карсетските фармерки без граници, овие корсетшорцеви се диз�

Пронајден : Најкул шорцеви од Jeanан досега Ниту една граница на тексас шорцеви не се или подготвени да го

Ајде да добиеме трендовски! Неграниците на границите на помладите шорцеви се дизајнирани да ја ласкаат

Засилете го вашиот летен стил без кратко граници, Juniors Paperbag Ултра високиот вреќа за хартија еластична па

Покажете ја вашата loveубов кон најиконите бебиња на телевизија! Овие кул и удобни ретро делфински шорцев

Ајде да добиеме стилски! Овие без граници еластични шорцеви на половината, со забавна карирана шема, се �

Овие манжетни шорцеви со манжетни без граници се совршено лето кратко Тие имаат гроздобер стил на текса

Добијте удобно во сетот со 2 парчиња салон на Wild Skye Одликувајќи се со исечена качулка со шорцеви за да се

Совршениот тренинг на шорцевите за викенд е тука од без граници во погодно три пакувања и изработени во

Враќање во 70 тите години без тексас на мама од граници Овие шорцеви што се лажат со фигури, со високи пол�

Без граници нуди опуштен стил со рафинирани детали со овие замотани шорцеви детално објавени со ветров�

Тоа е Лоони Тунес шорцеви за победа! Овие шорцеви за зајаци за влечење се изработени во пријатна ткаенин

Добијте го вашиот жлеб во ултрасветкави шорцеви за велосипеди за граници Мека и затегната за да ве задр�

Без граници на изложените џебни торбички од џебни торбички од јуниори (големини : 117) Без граници за печа�

LONEONE TUNES LADIES 2 PC Краток ракав Графички резервоар и краток сет Стајлингот и на резервоарот без ракави и кра

Beе бидете подготвени за сончеви денови и топли ноќи во овие потресени тексас шорцеви од славни розови...

Ајде да добиеме стилски! Овие без граници еластични шорцеви на половината во фиксна кожа финиш се дизај�

Scroll