Ново
Кабинет за бања, Организатор За Складирање На Агол, Бесплатен Кабинет За Подот Во Бањата Со Една Врата И Прилагодлива Полица, Бела

Кабинет за бања, Организатор За Складирање На Агол, Бесплатен Кабинет За Подот Во Бањата Со Една Врата И Прилагодлива Полица,

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 1439.84

Пулнда елегантен и стилски Аголен Кабинет За Бања, овој кабинет за складирање бела слонова коска со внатрешни прилагодливи полици и единечна врата може да ги задоволи вашите различни . потреби за складирање. . Компактниот кабинет одговара на мали простори и додава совршен простор за складирање во бањите со сите големини. Огледалната квака и класичниот дизајн на монистра додаваат карактер што се вклопува со сите стилови на бања. Благодарение на прилагодливите полици, големината на полиците може да се прилагоди на индивидуалните потреби. . Спецификација : . Боја : Бела. Материјал : МДФ. Тежина : 30 фунти. Димензија на производот : 17.5 "L x 17.5" W x 31.7 "H. Големина На Пакетот : 34.6" L x 20.8 "W x8. 2" H. Капацитет : 150 фунти . Пакетот Вклучува : . 1 х кабинетот. 1 х Инсталирајте Инструкции Лесен за одржување : Изработен од висококвалитетна табла ОД МДФ, цврст и издржлив. Бидејќи панелот е водоотпорен и против соголување, лесно ви е да го одржувате дрвениот ормар кој дури и ќе ви се допадне нов откако ќе го користите долго време. Лесно Склопување Со Упатства : сите делови и хардвер се вклучени, ќе биде лесно да се соберат се додека се повикувате на упатството. Копчињата од легура на цинк ви овозможуваат отворање и затворање. Затворената просторија за складирање со врати може да ги одржува вашите работи суви и чисти. Широко Се Користи : кабинетот за складирање со прилагодливи полици може да се стави во вашата бања, перење, оставата, чајната кујна, дневната соба, коридорот и кој Било друг простор за чување крпи, тоалетни артикли, тегли за зачини, закуски, овошје, чевли и други предмети.

Главните својства

Избор на купувачот

*Спецификации : Материјал : П2 МДФ + Боја на Сликање : Бела Вкупна големина : 60 х 30 х 80 см / 23,6 х 11,8 х 31,5" (Л х ш х

Основниот кабинет со комерцијален квалитет е идеален за канцелариски кујни, соби за одмор, кафулиња или

Карактеристики заштеда На простор : ѕидниот кабинет во бањата е совршено решение за складирање на домов

Додадете малку складирање на стил и функционалност во внатрешноста на вашиот дом со Овој Оперативен СИ�

Scroll