Ново
Кали_стор Машки Костуми Машки Секојдневни Тренерки Кратки Ракави Шорцеви Костум Облека Маица И Шорцеви Постави Бела, 4XL

Кали_стор Машки Костуми Машки Секојдневни Тренерки Кратки Ракави Шорцеви Костум Облека Маица И Шорцеви Постави Бела, 4XL

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 1.33

Машки Обични Тркалезни Врвови На Вратот Краток Костум Печатен Пуловер Маица Со Кратки Ракави И Кратки Спортови Со Среден Струк Западен Костум : Менокација : Дневен,Секојдневен Тип На Шема : стил на печатење : Секојдневен, должина На Домашен Ракав : Краток Ракав : Одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Висат Или Линија Содржина На Сув Пакет : 1 Еез мажи топ+1 Еез Панталони ткаенина има не Се Водат. Копче напред, краток ракав, кошула блуза врвот, врвка половината, шорцеви во собата, две парчиња облека. Прилика : Овој костум е погоден за кампување, одмор, спорт, работа, одмор, тренинг, враќање на училиште. Нега на облека : машина за перење со ладна вода/Висат за сушење. Ве молиме погледнете Ја Табелата Со Големини во Описот на Производот како подолу.

Главните својства

Избор на купувачот

Мажите Спортуваат Секојдневни Шорцеви, Еластични Џебови Со Цврста Боја На Половината Лабави Прави Крат

Материјал : Цврст Стил : Далиј, Спорт,Секојдневно Вклопување : Одговара на големината Како да се мие : рач�

мажите одбор шорцеви костими за капење / машки пливање шорцеви / мажи наредени пливање стебла / пливање

Опис : Пол : Мажи, Маж, Господин, Момчиња, Малестил : Машки Летни Шорцеви На Плажа,Кратки Панталони Во Едно�

женски панталони каки панталони за жени плус големина блузи за пилинг за жени каки панталони кокина муј

Машки Лето Секојдневен Солидна Кратка Панталона Мушка Врвка Краток Панталони Панталони Џеб Краток Мом�

1 парчиња мажи кратко.Големина шема : Големина : 28 : 97см / 38,19" Должина : 54см / 21,26"Големина : 29 : 99,5 см / 39,17" Дол�

Ако барате одличен секојдневен пар шорцеви за момчиња или барате одлични гаќички за вежбање тогаш пров

Машки Деловен Костум Панталони Еднобојно Копче Карирана Голема Големина Освежувачки Удобни Секојднев�

40 "Должина : 23см / 9.77 "Колк : 83см / 32 Големина : XL Половината : 76cm / 29.83 " Должина : 22cm / 8.35" Колк : 87см / 34 Големина :

Scroll