Ново
Капа За Резервоар За Течност за Миење дорман За Специфични Модели На Форд

Капа За Резервоар За Течност за Миење дорман За Специфични Модели На Форд

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 2.00

Ова капаче за резервоар за течност за миење е дизајнирано да одговара на вклопувањето и функцијата на оригиналното капаче на одредени возила и е дизајнирано за издржливост и сигурни перформанси. Со над 80.000 производи поддржани од тим инженери и експерти за производи со седиште во Соединетите држави, Дорман е првиот избор на автомобилски професионалци, механичари во дворот и самостојни низ Северна Америка. Директна замена - ова капаче за резервоар за течност за миење е дизајнирано да одговара на вклопувањето и функцијата на оригиналното капаче на одредени возила. Ја враќа функционалноста-сигурна замена за оригинален дел што недостасува, испукан или не успеа поради топлина и замор. Издржлива конструкција - овој дел е направен од квалитетни материјали за да се обезбедат сигурни перформанси и долг работен век. Доверлив квалитет-поддржан од тим експерти за производи во Соединетите држави и повеќе од еден век автомобилско искуство. Години на моделот на возилото овој дел одговара : Форд Фокус : 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018 Форд Транзит Поврзете : 2018, 2019, 2020. Дополнителни Карактеристики Боја : Сина.

Главните својства

Избор на купувачот

Композиторот Марк Корвен и јас развивме кратенка што работиме заедно на вештерката Ова го натера сораб�

Совршената мешавина на удобно, нагласи и леги е тука Паметните и секси мрежни гаќички со високи нозе се �

Најдоброто од основите! Со силуета на вратот од лажичка и удобна текстура со ребра, овој класичен резерв

Уживајте во нов стил оваа сезона со едноставно Daisy 5 'кружни измиени црвени кокошкирудници во затворен / �

Оваа худи на Russell Tech Fleece Pullover доаѓа во најкул отпечатоци и бои за да одговара на неговиот стил...

"Додадете боја и удобност во кој било простор во вашата канцеларија или дом со овие украсни естетски инд

65 "Колк : 116см / 45.Пол : Жени ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избе�

Главни единечни прицврстувачи на млазници со само чистење во Daisy White 2 Пакувајте ги прицврстувачите на е�

Работете, играјте и соочете се со денот со потпис од Levi Strauss Bootcut Подигнување и инсејм : среден пораст; 32 "И

Wonder Nation PullOn Jeggings брзо ќе стане нејзина омилена пантолона Изгледот на оставата, во комбинација со удобно�

Линсинг, спиење, игри . без оглед на денот (или ноќта), нека го пушти во врвната удобност на панталоните за

Jumbo Pl"x 40" x 9,5 "(површина за спиење : приближно 41" x 34 ") Мал 20 "x 15" x 5,5 "(површина за спиење : приближно 15" x 12,5 ")...

Прво дојде дрво, а потоа дојде платно, и сега ја воведуваме нашата „врамена giclee текстурирана wallидна уме�

Лесен стил на носење со лесен вклучен и исклучен дизајн на лизгање со стрии за да се движите со вас кога �

Ви благодариме за изборот на нашата продавница! Со нетрпение очекуваме да ви обезбедиме квалитетни сто�

Scroll