Ново
Капчиња Куки, Чипка Игла НАПРАВИ САМ ТРАНСПАРЕНТЕН За Правење Л

Капчиња Куки, Чипка Игла НАПРАВИ САМ ТРАНСПАРЕНТЕН За Правење Л

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 3.00

Капчиња Куки, ЧИПКА Игла НАПРАВИ САМ Транспарентен За Правење LSpecification : Тип На Ставка : Вентилација Игла Материјал : ABS + Нерѓосувачки Челик Апликации : S Вентилација Игла за околу 1-2 насоки на косата M Вентилација Игла за околу 3 насоки на косата L Вентилација Игла за околу 4 насоки На Коса Пакет Листа : 1 x Вентилација Игла Транспарентен рачка соonomономски дизајн, полесно да се држи за издржлива употреба, нема замор По Држење И Користење ЗА НЕКОЕ Време. Пренослива големина, мала тежина, лесна за вклопување во чанта и џеб, практично носење и складирање. Може да се користи за и ткаење на брада, лесно и погодно за инсталирање на игла за вентилација. Дизајн на игла од нерѓосувачки челик за максимална издржливост, соодветна должина и чувство на рака при употреба.

Главните својства

Избор на купувачот

Сузан БЕЈТССузан Бејтс Кристалити Капчиња Кука Во собата Овие куки се убаво обоени проѕирни пластични �

30 парчиња Куки За Капчиња Поставете Предиво Алатка За Шиење Игла За Плетење Toolономска Кука За Торба За З

ЛацисРозово Дрво Капчиња куки фино алатки и непречено заврши автентични розово дрво капчиња куки...

капчиња кука сет капчиња кука алумина капчиња игла плетење алатки за домаќинство 8 парчиња Капчиња Кука

Scroll