Ново
Каранфил Дома Модата 52 108

Каранфил Дома Модата 52 108

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 1.00

Винил чаршав со цврста боја со полиестерска фланелна подлога, големина 52" x108 "Нашите Фланелни задни Чаршафи со Врвен Квалитет 52" x 108 " се направени со исклучително издржлив, врежан винил кој лесно се чисти и се обложува на дното со Полиестерска Фланелна Подлога за да се спречи несакано лизгање. Овде обоени за да личат На Лен, нашите фланелни задни Чаршафи доаѓаат во различни бои за најдобро да одговараат на вашата пригода.

Главните својства

Избор на купувачот

Овие цврсти ленени чаршафи се дизајнирани да бидат отпорни на брчки и дамки и имаат беспрекорен дизајн �

Тркалезна Покривка За Маса Гроздобер На Отворено Кампување Патека Планини Патување Памук Сатенсетирај

Покријте 36 " висок настан, банкет, вклучена или прикажување маси со 6 нога Полиестер Нане Опремени Чаршаф

Чаршав За Ноќта На Вештерките Бонбони Дици Виолетова Есенска Fun Забавна Сезонска Памучна Сатена Луксуз�

Покритие настан, банкет, вклучена или прикажување маси со 4 нога Полиестер Камила Опремени Чаршафи на ва

Миранда Дамаск чаршафите нудат богат цветен дезен во двобојна контрастна шема на бои Сошиена од мешави�

DII нуди целосна колекција на дизајни базирани на трендови за сите сезони Вклучување на најжешките бои и

Опис На Производот Уникатен Чаршав : Ве молиме Проверете Ја Табелата Со Големини : 4555 инчи, 6060 инчи,5570 ин�

Колекцијата Ravenna® од класични додатоци нуди силна заштита од елементите Ги разгледуваме сите удобни де�

DII нуди целосни колекции на дизајни базирани на трендови, кои ви носат свежи, иновативни линии на квалит�

ЗОШТО НАРАЧКА ОД НАС? БИДЕЈЌИ НИЕ СМЕ СПЕЦИЈАЛИЗИРАНИ САМО ЗА ТЕКСТИЛЕН ДЕКОР СО НАД 30 ГОДИНИ ИСКУСТВО! �

● Што има Во Пакетот Q : Вклучува 1 парчиња Честитки Чаршав За Забава За Дипломирање, отпечатен со зборов�

Облечете маси за забави со елегантен стил со обвивка на површини со Кобалтно Сина Пластична Покривка за

Издолжениот чаршав е изработен од 100% памучна ткаенина, која може да се купи во варијанти со 4 големина...

Понудете рафал на бојата на забавната сцена со ова привлечно покритие на пластичната маса на топла маге

Заштитете го горниот дел од масата од гребнатини,гребнатини,дамки од масло,истурање вода,изгореници од

Нашиот 90 Инчен тркалезен полиестер гингам кариран чаршав во лимон и бело е прифатлива покривка за маса �

Овие цврсти ленени чаршафи се дизајнирани да бидат отпорни на брчки и дамки и имаат беспрекорен дизајн �

Опис На Производот Уникатен Чаршав : Ве молиме Проверете Ја Табелата Со Големини : 60 инчи Повеќекратна У

Машинско перење ладно деликатно, најдобро миење раце; легнете рамно за да се исуши Витажа и елегантна,од

Scroll