Ново
Кардонска Вакуумска Пумпа П Н: 64-1025

Кардонска Вакуумска Пумпа П Н: 64-1025

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 769.44

А1 Кардонска Вакуумска Пумпа П/Н : 64-1025 100% НОВИ вентили за проверка, дијафрагми, О-прстени и заптивки спречуваат протекување и обезбедуваат соодветен вакуум потребен за ефикасно извршување на додатоците на возилото. 100% компјутерско тестирање гарантира сигурни перформанси. ЗАБЕЛЕШКА : основната наплата е вклучена во цената.

Главните својства

Избор на купувачот

Scroll