Ново
Каролини Богатства 6132ФЦ Цвет-Сончоглед Пена Подлога Во собата на 4, 1 2, разнобојни

Каролини Богатства 6132ФЦ Цвет-Сончоглед Пена Подлога Во собата на 4, 1 2, разнобојни

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 0.67

Каролини Богатства 6132ФЦ Цвет-Сончоглед Пена Подлога Во собата на 4, 3 1/2 х 3 1/2, разнобојни Оваа Пена Подлога Во собата на 4 е од каролини богатства колекција Сончоглед. Плоштад Уметнички Дела Пена Подлога во собата на четири подлоги. Секоја со димензии 3 1/2 инчи на 3 1/2 инчи. Трајно обоен со уметнички дела во целосна боја и отпорен на избледување. Одлично е да ја чувате водата од вашиот пијалок надвор од вашата маса и да додадете малку талент на собир. Совпаѓајте со еден од изолираните ладилници или гушкачи за убаво пакување подароци. Измијте го подметачот во горниот дел од машината за миење садови, извадете го и легнете рамно за да се исуши. Дизајнот нема да излезе. Направено од истиот материјал што го користиме за нашите влошки за глувци. Материјалот е отпорен на топлина. Совршен за ладни или топли пијалоци. Кафе или чај. Овој подметач е од каролини Богатства Цвеќиња категорија на производи. Уметнички и Практични-Нашиот комплет од 4 Подлоги Од Пена, секој со димензии 3 1/2 инчи квадрат, е украсен со живописни уметнички дела во целосна боја, кои служат и како функционален заштитник на масата и како модерен додаток на вашиот декор. Висок Квалитет И Издржлив-Изработен Од материјал сличен на нашите врвни квалитетни влошки за глувци, овие подлоги се робусни и отпорни на топлина, совршени и за топли и за ладни пијалоци. Лесно Одржување-Дизајнирано За нега без проблеми, едноставно измијте ги овие подлоги во горниот дел од машината за миење садови и легнете рамно да се исуши. Трајно обоениот дизајн обезбедува боите да останат живописни, да се мијат после миење. Совршен Пакет За Подароци-Спарете ги овие подлоги со нашите изолирани ладилници или гушкачи за да создадете кохезивен, внимателен сет за подароци, идеален за секоја пригода или собир.

Главните својства

Избор на купувачот

Каролини Богатства CJ2005Оскудни Букви S Цвеќиња И Пеперутки Розова Сет на 2 Држач За Чаши Автомобил Подлог

Подлогите За Пијалоци Без Бакшиш на џимБуј нудат реален стил на животен прстен во минијатура! Еластична

Шармирајте ги вашите гости со едноставни, а сепак елегантни подлоги! Едноставно Маргаритки модерните п�

DII нуди целосна колекција на дизајни базирани на трендови за сите сезони Вклучување на најжешките бои и

Карактеристики б Фудбал Зелена, Сина И Портокалова Пена Подлога Трајно обоена и отпорна на избледување�

Богатствата НА Каролина Ss4662carc Rottweiler Зимски Снегулки Одмор Сет На 2 Чаша Носителот Автомобил Подлошки, Г�

Пвц Маса Мат, Божиќ Маса Мат, Хотел Садови Мат, Печатени Маса Матфеатеат : Материјал : Пвц Големина : 30 х 45 �

Каролини Богатства BB5288 CARC Alaskan Malamute Сет на 2 Чаша Носителот Автомобил Подлошки, Голем, повеќебоен Сет на 2

Опис : 1 Материјал : Плакети ткаени со пвц материјали, отпорни на топлина, отпорни на абење и нелизгање.2...

Шарени Апсорбирачки Подлоги За Автомобили Од Песочник Комплет од 2 со овој дизајн Двата подлоги имаат д�

Каролини Богатства CK5275 FC Ирски Магаре Љубов Пена Подлога Сет на 4, Црвена, 3 1 / 2 x 3 1 / 2, мултиколирана Пена �

Опис : Овој подлога е дизајниран со ленти, што е многу извонредно и едноставно; може да ја направи вашата

Шарени Апсорбирачки Подлоги За Автомобили Од Песочник Комплет од 2 со овој дизајн Двата подлоги имаат д�

Каролини Богатства SC9344 CARC Labrador Бонбони Трска Празник Божиќ Сет На 2 Чаша Носителот Автомобил Подлошки, Г

Каролини Богатства CK5266 FC Голи Вратот Пилешко Љубов Пена Подлога Во собата на 4, Црвена, 3 1 / 2 x 3 1 / 2, мултик�

КАРОЛИНИ Богатства 8639 Carc Seahorse Сет од 2 Држач За Чаши Автомобилски Подлоги, Голем, разнобоен Сет од 2 Подло

Богатствата на каролина ck5729fc украински Levkoy Мачка Љубов Пена Подлога Во собата на 4, Црвена, 3 1 / 2 x 3 1 / 2, му�

Комплет Силиконски Сад За Сушење Садови, 2 Парчиња 12" х 9" Подлога За Одвод На Мијалник За Повеќекратна Уп�

Во текот ако се најде скршен феномен, ве молиме заменете го Стерилизиран и ставен во врела вода 12 минути

Карта На СрцетоЉубов УметностРомантичнаДенот на Вљубените е одлично дополнување на секој домашен деко

ВЕ МОЛИМЕ запомнете : поради поставките за боја / осветленост на вашите уреди, нијансата на бојата може д

Жеден камен "Геко" Камен Подлога За Држач За Чаши За Возила Пакетот содржи 1 индивидуален разнобоен авто�

Каролини Богатства Bb5300carc Јапонски Брадата Сет на 2 Чаша Носителот Автомобил Подлошки, Голем, повеќебоен

Апсорбирачки керамички Подлогигорниот слој на Подлогата е апсорбирачка керамика, брзо ги апсорбира да�

За Производот : не можете да погрешите со овој уникатен сет на подлоги кои комбинираат стил и функција Т�

НЕСПОРЕДЛИВ ДИЗАЈН БЕЗ ЛИЗГАЊЕ И НЕЛЕПЛИВ ДИЗАЈНДвостран дизајн, достапен од двете страни ПРЕКРАСНА ГО

Спецификации : Изработен од висококвалитетен материјал, отпорност на топлина и издржлив за употреба Ди

Абсорбента керамичка подлога : керамичкиот подлога со знаме е изработен од специјален абсорбента керам

Божиќен Плакат Семејна Трпеза Аранжман За Атмосфера Снабдува Украсикарактеристики : Како Божиќен Орна�

Scroll