Ново
Кенмор Програмабилни qt Бавен Шпорет И Мечка, Црно Сребро

Кенмор Програмабилни qt Бавен Шпорет И Мечка, Црно Сребро

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 959.84

Бавно готвење брави во влага и вкусови за нежни резултати што ја наводнуваат устата и со овој 7 qt програмабилен бавен шпорет со дигитален, едноставно ги додавате вашите состојки, го поставувате тајмерот и се враќате дома на вкусен оброк што е подготвен кога сте. Плус, вклучениот грејач за сос"Мечка" е совршен за одржување на топол сос или сос цевки на масата или за сервирање топло натопи за да ја задоволи толпата. Кенмор Програмабилен 7 qt (6,6 L) Бавен Шпорет и Мечка, Црн Сребрен Голем капацитет од 7 qt (6,6 L) може да собере цело пилешко од 7 килограми или 5 килограми печено за обилен семеен оброк. Програмабилниот тајмер ви овозможува претходно поставено време за готвење од 30 минути до 10 часа. Едноставни контроли со еден допир и јасен ДИГИТАЛЕН LED дисплеј. 4 поставки за температура (Ниски, Средни, Високи и Топли). Вклучува потопло "мечка" што загрева натопи, сос и сос и оди директно од кујна до маса. Отстранливите керамички влошки и капаците од калено стакло се безбедни за миење садови. Современа надворешност од сребрен нерѓосувачки челик со црни акценти. Гумата што не се лизга обезбедува стабилност и безбедност на вашиот шалтер. Практично готвење на работната површина. Лесен за употреба : само додадете состојки и изберете ја саканата температура и време за готвење. Димензии : 18,5" (47 см) х 9,4" (23,9 см) х 14,3" (36,3 см); Мечка 5,5" (14 см) х 6" (15,2 см) х 6" (15,2 см).

Главните својства

Избор на купувачот

Ултра удобноста, вклопувањето и стилот совршено се спојуваат за да го создадат вашиот сон жан...

КЕНТАКИ NCAT4017 НАРЕДЕНИ PURS Слободен превозот на нарачки над 3 35 На Фан Продавница Од Страна На Фанатици...

Трансформирајте го вашиот секојдневен стил со овие прекрасни обетки со обрач со дебелина од 3 мм Дизајн�

Осветлете ја секоја просторија со Овој Напад На Ѕидниот Постер ТитанБитка Врамени Трендови Постерите с

Овој Тренд Меѓународен Академски Предизвикан Ѕиден Постер е дизајниран со висококвалитетни, разнобојн

Играчите се тркаат низ собата за да одговараат на нивните бои и да ги изгаснат пожарите! Изгаснете ги по�

Рим Акра 3 Парче Подарок За Мирис : Парфем 3 Мл, Парфимиран Крем За Тело 2,5 Мл И Парфимиран гел за Бања и Туш

Во Јужна Америка, тој патува низ џунглата, а овој сет на воз им помага на децата да ги преживеат тие возбу

Дали сте во потрага за надворешна површина килим? Не гледајте подалеку од Нашата Надворешна Колекција...

КОМПЛЕТ ЗА ПОДЛОГИ Рр Диск БРК Диск За Сопирачки Комплет Одговара : 20062011 БУИК ЛУЦЕРН 2006,2008 2009 КАДИЛАК КО

Купете Го Богот На Војната Рагнарок Лансирање Издание, Колекционерско Издание или Јотнар Издание за да

Прекрасен спектар на егзотични перници за апартман на различни животни стилови Од паметни весели дизај

Имајте време од вашиот живот да ловите во дивината, сето тоа од удобноста на вашиот дом, Со Ловечкиот Сет

Мебел За Пикет Куќа Монтаук Панел 5 ПАРЧИЊА Комплет За Спална соба е единствениот комплет за спална соба

Мис Глувчето Возрасни Ноќта на Вештерките Костим Мис Глувчето Возрасни Ноќта На Вештерките Костим : Вкл

Добијте драматичен допир на вашиот стил со оваа манжетна Дизајнирана со нерѓосувачки челик со црна ипп�

Додадете малку трепет и сјај на вашиот зглоб со оваа извонредна нараквица Украсена со 3,645 кружни сини са

Женската Чудотворна 504 карго панталона има два предни пространи џебови за сечење, еден заден џеб за лепе

Надградете ја вашата колекција тексас со оваа стилска опција ОД ЕВ1 Направено од мека памучна ткаенина �

Со Сериозна И Непоколеблива Посветеност Да Им Обезбедиме На Клиентите Широк Спектар На Висококвалитет�

Scroll