Ново
Џкертер Бебе Девојче Принцеза Фустан Возбуда Екипажот Без Ракави Вратот Чипка Полите Крпеница Лак Лето А-Линија Фустан

Џкертер Бебе Девојче Принцеза Фустан Возбуда Екипажот Без Ракави Вратот Чипка Полите Крпеница Лак Лето А-Линија Фустан

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 0.33

Бебе Девојка Фустан, Без Ракави Екипажот Вратот Чипка Крпеница Bowknot Лето А-Линија Фустан. Фустанот е супер стилски, така што вашето бебе може да се забавува дома, да се забавува или да излегува во стилска удобност. Големина Шема. Големина (см). 70должина : t38tt Bust : t49tt Suggest Возраст : t0-3 Месеци. 80должина : t41tt Bust : t51tt Suggest Возраст : t3-6 Месеци. 90должина : t44tt Bust : t53tt Suggest Возраст : t6-12 Месеци. 100tlenght : t47tt Bust : t55tt Suggest Возраст : t12-18 Месеци. 110tlenght : t50tt Bust : t57tt Suggest Возраст : t18 - 24 Месеци. Големина(инч). 70tlenght : t14. 96 t Bust : t19. 29 t Suggest Возраст : t0 - 3 Месеци. 80tlenght : t16. 14 t Bust : t20. 08 t Suggest Возраст : t3-6 Месеци. 90tlenght : t17. 32 t Bust : t20. 87 t Suggest Возраст : t6 - 12 Месеци. 100tlenght : t18,50 t Bust : t21, 65 t Suggest Возраст : t12 - 18 Месеци. 110tlenght : t19. 69 t Bust : t22. 44 t Suggest Возраст : t18 - 24 Месеци. Спецификација. Име на предметот : девојки се облекуваат. Боја : розова,бела, жолта, вино црвена. Материјал : мешавина од памук. Големина : 70, 80, 90, 100, 110. Ракав : без ракави. Јака : вратот на екипажот. Содржина На Пакетот. 1pc x девојки фустан. Пријателски Совети. 1.Ве молиме љубезно дозволете 2-3% разлика според рачното мерење. 2.Забележете дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Фала. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Мека Ткаенина : фустанот за девојчиња е изработен од врвен материјал за мешавина од памук, благ до кожа, мек и лесен, удобен за носење и допир. Карактеристики : овој фустан без ракави има врат на екипажот, дизајн на крпеница од тантела, украсен лак на предната страна. Фустанот со а-линија прави вашето девојче да изгледа модерно и слатко. Избор на големина : има 5 големини за избор : 0-3 месеци, 3-6 месеци, 6-12 месеци, 12-18 месеци, 18-24 месеци. Погоден за носење девојчиња за бебиња. Повод : фустанот во а-линија е совршен за секојдневна, дневна, празнична, роденденска забава, црква или како подарок за вашето девојче. Пакет и Нега : ќе добиете 1 парче фустан. Предложено е машинско перење, сушење или закачување на сушење, ве молиме не избелувајте.

Главните својства

Избор на купувачот

Име на ткаенина : Најлон Содржината на Главните Состојки На Ткаенината : 35 Состојки За обложување : Содрж

Користете заштитници за килими под нозете на тежок мебел за да избегнете израмнување на купови Новите в

КОМПЛЕТ ЗА ПОДЛОГИ Рр Диск БРК Диск За Сопирачки Комплет Одговара : 20062011 БУИК ЛУЦЕРН 2006,2008 2009 КАДИЛАК КО

Оваа четка има неизбелени, необоени црни влакна од свињи кои ви овозможуваат да држите остри рабови и да

Детски Чевли Aut Нови Деца Принцеза Чевли Лак Јазол Кожени Чевли Танц Перформанси Лизгање На Чевли За Мал

Женски Божиќни Дуксери Со Долги Ракави Пуловери Капка Раменици Голем Дуксер Жени ве Молиме проверете Ј�

Овие Трендови Меѓународни Војна На Ѕвездите : ДроидиАкварел Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, �

Ултра удобноста, вклопувањето и стилот совршено се спојуваат за да го создадат вашиот сон жан...

Големина : М Биста : 7287см / 28,334,3 " Половината : 6587см / 26,034,3" Големина : Л Биста : 7494см / 29.137.0 " Половината : 6994см

Надградете ја вашата колекција тексас со оваа стилска опција ОД ЕВ1 Направено од мека памучна ткаенина �

[Врвен Квалитет] Изработен од висококвалитетен силиконски материјал, овој случај нуди удобно држење.Ме�

Scroll