Ново
Кингстон Месинг КФ4410МБ 1 2 ФИП 1 2 или 7 16 Лизгање Заеднички Агол Стоп Вентил, Мат Црна

Кингстон Месинг КФ4410МБ 1 2 ФИП 1 2 или 7 16 Лизгање Заеднички Агол Стоп Вентил, Мат Црна

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 718.24

Кингстон Месинг затворачките вентили се произведени според највисоките стандарди за квалитет кои нудат сигурни перформанси и супериорен квалитет со исклучителна вредност. Изградени да траат со лесно отстранлива рачка, овие вентили се дизајнирани да бидат без истекување со различни завршетоци кои се отпорни на корозија и покажуваат префинет изглед. Користете за да ја исклучите водата на изворот. Цврста месинг конструкција. Анти-заплени нерѓосувачки челик топката шема вентил. Операција со четвртина вртење. Премиер заврши рачката рачка. Влез : 1/2" ФИП (12-14НПТ). Излез : 1/2" или 7/16 " лизгање заеднички. Агол затворање вентил.

Главните својства

Избор на купувачот

Сет за моливи 10 Моливи по ПакувањеПогоден За Училиште, Ученик, Уметност Искусете го квалитетот и разнов

Долна облека За Жени Отворени Меѓуножје Долна Облека Лак Облека За Спиење Фустан Сина Л Големина : С Бис�

Симпатично печатено здолниште со детали за шушкање и шорцеви под нив ги прават овие здолништа со скутер

Карактеристики 1 Материјал : Овој шуплив плетен врв е изработен од Полиестерски памук Висококвалитетна

Еве малку инспирација за атлетизност за вашиот секојдневен изглед Оваа атлетска работа Поларна руно ја

краток опис не е достапен Материјал : Изработен од материјал од полиестерски влакна Површината на нежна

Seven7 Premium Denim Brand е задолжително за современиот човек Овој тенок директен Jeanан е изработен од тексас со ви�

Не'рѓосувачки челик Заменливи и реверзибилни нараквици Голем дијаметар од 2,5 инчи Голем 7,75 инчен обем..

Секоја комплет за забави за игри на игра во Индијанаполис Колтс содржи : 8 Пластични чаши од Индијанапол�

: XXXLarge : 14 UK : 18 EU : 44 Bust : 90cm / 35.Ако го носите на море, ќе се чувствувате удобно 4.65 " Големина : MSize : Large : 8 UK : 12 EU

Bright Park Iipremium Rramed Print Премачкуван ладно притиснато хартија печатење со супериорна рамка за двојно мачење

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

Оваа прекрасна апстрактна уметност на платно се печати со употреба на највисок квалитет на мастило отп�

Традиционалниот стил на мешавина на село со модерна функција во Кембриџ 7парчиња јадење поставена од Home

Донесете моментална боја во вашиот дом со докажаните победници 5 "Мулти боја 1,5pint Petunia во живо растение...

Сет Сезонски Градинарски Знамиња : Уникатни Сезонски Градинарски Знамиња За Сите Сезони Јарболот Не Е В

Зголемете ја вашата сексуална виталност со засилувачот на либидото на кралот Био (2 мл) Специјално е нап�

Scroll