Ново
Климарното светло од страна на Cuddl Duds женски термички чуварски основни слоеви на нозете

Климарното светло од страна на Cuddl Duds женски термички чуварски основни слоеви на нозете

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 3.00

Почувствувајте ја топлината без тежината во ова климарно светло од страна на Cuddl Duds со високи нозе со половината со технологија Aerowarm. Влакната на аероуарм ја задржуваат топлината против кожата и влагата. Висока половината со скриен џеб во половината. Spandex за блиско вклопување и удобност. Четкана одвнатре за супериорна термичка заштита во тие фригидни денови и ноќи. Нежните полите за минимален дел. Задна етикета без ознака за дополнителна удобност. Фактор на топлина : Фригиден. Топло нозе за долна облека. Висок пораст за дополнително покритие; Скриен џеб. Gusset за поудобно вклопување и движење. Aerowarmth влакна за супериорни својства на термичка и влага. Идеално за положување или носење самостојно. Моделот носи големина мал. Побарајте врвот за појавување за достапните опции за мешавина и натпревар. (Се продаде одделно) . 94% полиестер 6% спандекс четкан со дрес на грбот што ја гуши влагата, одржувајќи ве суви. Spandex за блиско удобно вклопување . машината што може да се пее. Направено во Виетнам.

Главните својства

Избор на купувачот

Материјал : 75% Најлон, 25% Спандекс Девојки симпатична јога панталони се направени од мека ткаенина; раст�

Loveе сакате колку е лесно да ги носите хеланките на овие јуниори од без граници Тие се изработени од туже�

Удобно? Симпатична? Зошто не и двете! Ниту еден хеланки на границите не се лесни за сите ваши обични дено�

Замислете, на убав ден, кога спортувате во овие атлетски костуми, ќе изгледате помладо и посилно...

Додадете нешто ново во вашата колекција на хеланки со овој уникатен пар од време и TRU со faux кожа инспирир

Пол : Жени Еластичната ткаенина може да ја завитка кожата, а во исто време да одговара на телото за да обе

Супермека тужена завршница, ласкаво вклопување и удобно чувство и што имате? Нови хеланки од без границ�

Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот Дизајн : Женск�

Информации за производот : Сезона : Пролет, Aut, Лето, Зимски Пол : Женски Повод : Секојдневен, Спортски Мате

Спецификација на стилот : Повлекување на висока половината на стилот, должина на средниот бут, еластичн�

Супермекото тужени хеланки од без граници се забавен почеток на која било облека Овој двопакет за заште

Во дивината? Овие високи хеланки од фармерките Софија од Софија Вергара се движат со леснотија во прегр�

Хелегите за понте понте за чудо нација за јуниори се слатки, удобни и подготвени за училиште и пошироко!

Terra & Sky Women's PlSuper Super мека целосна должина цврста нога Не сте знаеле вистинска удобност сè додека не се лиз

Овие промаши шик влечење на фармерките ќе ви овозможат да го добиете изгледот што го сакате...

: 1 парчиња панталони Aufmer Панталони со целосна должина / панталони со целосна должина / панталони со це�

Погледнете остри во теретана, на терен, или само надвор и околу додека го поддржувате омилениот тим на Н�

Три весели за хеланки Симпатична, удобна и одете со сè стил, без граници со ленти со ребрави се без напор

Жени Девојка Руно Хеланки Висок Струк Топло Меки И Удобни Хулахопки На Отворено За Пролетна Есенска Зим

Овие удобни и разноврсна избледена слава женска руно, наредени хеланки, ќе ви бидат на дното без разлика

Создадете топол основен слој од нашите хулахопки обложени со руно,женски топли хеланки за долна облека.

Потребни се стилски отпечатоци за денови на топло време? Проверете! Изградете ја вашата гардероба и зач�

Сезона : четири сезони Пол : Жени Повод : Дневен, Секојдневен, Спорт Материјал : Најлон Тип На Шема : Цврст..

Почитуван Клиент, Добредојдовте во мојата продавница за да ги купите посакуваните производи, нашата пр�

Овие Цврсти Јога Хеланки Со Плус Големина се совршен главен производ за сите љубители на Лојола Чикаго �

Запознајте ја новата Terra Skinny Leg Подигање : Висок пораст Затворање : стајлинг за влечење; Широка еластична

Достапни во цврсти бои и забавни отпечатоци, овие меки хеланки од без граници доаѓаат во стилски 2 пакув�

Scroll