Ново
Климатски концепти Машка и машка голема поларна технологија руно наредена јакна со отстранлив аспиратор, до големина 5xl

Климатски концепти Машка и машка голема поларна технологија руно наредена јакна со отстранлив аспиратор, до големина 5xl

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 3.00

Оваа климатска концепти машка јакна е направена за да ве загрее кога ќе се спушти ветерницата. Достапно во пет различни бои и големини S-5 XL, оваа јакна ќе одговара на вашата потреба. Тело на телото на Арктик руно : Останете топло во текот на целата зима со оваа климатска концепти Машка јакна што ве одржува топла и суво во текот на денот и ноќта . одвоениот аспиратор на Арктичкото руно : оваа клима концепти Машката јакна има аспиратор што е лесно одвојување за беспрекорно секој ден Користете . ZIP Front : Чувајте се топло во вашите климатски концепти Машка јакна со лесен за употреба на преден патент . Велкро прилагодлива манжетна : Чувајте го студениот воздух со прилагодливи манжетни за велкро на вашите климатски концепти Машка јакна оваа зима.

Главните својства

Избор на купувачот

Порт Орган Боја Блок Вредност Руно Јакна F216АКТИВНИ 13.8Унца 100% Полиестер Вратот Со Лента Обратна Серпент�

симоидни Машки Секојдневни Палта Елек Отворен Елек Слободно Време Јакна Лесен Елек Со Патент Многу Џеб

ТКАЕНИНА : Долниот елек е изработен од водоотпорна карирана ткаенина, школка 100% полиестер, постава 100% п�

Scroll