Ново
Колман Потпис Фарови ХТ - 2ааа Блу Блк

Колман Потпис Фарови ХТ - 2ааа Блу Блк

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 1.33

Три Режим Лесно-Притисни Прекинувач Висока/Ниска/Црвена. Светло-Белата Ничија Води Три бели Led Диоди За гледање на целосна површина, две црвени за ноќно гледање. Брз пристап вратата на батеријата. 2-вклучени се батерии од брендот Ааа Дурацел. Мека Заграда Рампа. Удобно вклопување без разлика колку долго се носи. Лесен-цинк удобност ремен. Мека, вентилациона полиестерска ткаенина и клуч за вратата на батеријата за лесен пристап. Колман ЧТ 4 Фарови, Сина, Пластика : главата за Вртење има за цел светлина таму каде што ви треба. 3 режими : високо, ниско и црвено. Напојувањето на копчето со еден клик го исклучува светлото по 1 секунда во кој било режим. До 4 лумени на високо и 23 лумени на ниско ниво. До 32-м. растојание на зракот. Екстра-долго траење, до 2 часа. на високо и 35 часа. на ниско ниво. Животните Лер никогаш не треба да се заменуваат. Вклучено од 2 ААА ќелии батерии, вклучени. Лесно отворена врата на батеријата за брзи промени на батеријата. Целосно прилагодлив мек ремен за глава за удобност. Водоотпорен дизајн. Конструкција отпорна на удари. 3-годишна ограничена гаранција. Сина/црна.

Главните својства

Избор на купувачот

Технички Информации Тип На Сијалица / Цевка : Флукс На LEDLuminance : 850 Луменкарактеристики : Лесен, Длабок Реф�

Капаците За Светло НА Гтс ќе додадат аеродинамичен стил на секој автомобил, камион или ТЕРЕНЕЦ...

Светилка За Глава За Риболов, 5 Лед Безбедно Светло За Штипки, Издржливо Светло Полнење За Кампување За Р

Карактеристики : Капакот на објективот на фаровите е изработен од висококвалитетен поликарбонат матер

Ако сте љубител на гаџети, нашиот каталог За Електроника е вашата дестинација од соништата...

Димензионалниот пакет за вештерки на вештерките Tulip® е совршен за додавање на одредена креативност на в

Црниот Ренџер CREE XPE 1Вати фар со Киклопи обезбедува 126 лумени со централно светло со јасна сијалица ОД 1w и

КАРАКТЕРИСТИКИ На Пакетот Батерија На Црн Дијамант Ааа На Полнење 4 Компатибилен со Системот За Бунтовн

Опис : Појавувачка лента за глава : LED фаровите доаѓа со флексибилна лента за глава за да одговараат на ра

Цврст Гребен Клучен Фар евро Чувари специјален дизајн што чека патент овозможува чуварот да се ротира н

ЛУКСПРО ТРИКОЛОР735 е ПОВЕЌЕБОЕН ПРЕДВОДЕН фар КОЈ е компактен и водоотпорен Овој фар е светол со над 350 л

ЕКС550 фарот од Олимпија е издржлив и моќен со 550 лумени Овој фар е направен од лесен алуминиум што го прав

Светлината на капачето Камо има 3 супер светли LED светилки Оваа слободна светлина се прави поудобно само

ФАРОТ ПРЕДВОДЕН Од Стенли користи 3 ааа батерии за да испорача до 250 лумени осветлување до 3 часа вкупно в

100% сосема нов и висок квалитет Супер светла светлина на LED светло Внатрешните жици го применуваат висок�

ФАРОВИ 3ААА .5 W СПОРТ "РАЈОВАЦ" СПОРТИСТ .5 вати фарови 9 режими на светло : 100% осветленост максимална, 50% ос

Мултифункционален фар со низок профил со перформансите што ги очекувавте од Фаровите на Светилките...

Сјајте нова светлина на вашата околина со фарот на FL75 од брегот Служи како сигурен извор од 435 лумени на �

Раб На Ламба За Сетхед Светилка за глава; ХРОМ;КАРАКТЕРИСТИКИ : Го Подобрува Изгледот На Светлата За Гла�

Доставувајќи до 200 лумени, водоотпорно куќиште и трансформативен дизајн, оваа ексклузивна верзија На Зр

Litez All Briteband ® 200 LUMEN COB LED Прилагодливата Светилка за Глава обезбедува до 180 степени многу светла бела свет�

Scroll