Ново
Компатибилен Со Macbook Air Case A1465, Куќиште Со Тврда Обвивка Со Капак На Тастатурата И Заштитник На Екранот За Mac Air 11, Black, W-A11-BK+1

Компатибилен Со Macbook Air Case A1465, Куќиште Со Тврда Обвивка Со Капак На Тастатурата И Заштитник На Екранот За Mac Air 11,

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 319.84

Случајот Со Тврда Обвивка ибензер е специјално дизајниран да одговара на Apple Macbook Air 2016-2010 11-инчен Од моделите A1370 и A1465. Нашиот случај нуди сеопфатна заштита за Вашиот Mac Book од гребнатини и пукнатини. Направен е да биде ултра тенок, лесен и издржлив додека сеуште го задржува елегантниот изглед на Вашиот Macbook Air. Нашата футрола со тврда обвивка е лесна за инсталирање и отстранување. Микро клиповите безбедно се прицврстуваат На Вашиот Mac и лесно се откинуваат кога е потребно. Куќиштето нема лого отсечен дизајн и транспарентноста е различна од боја до боја, така што ќе можете да изберете различна обвивка во боја по ваш избор. Добијте надграден заштитен капак за Вашиот Macbook Air 13" насекаде и во секое време без никакви проблеми. Ве молиме да бидете предупредени дека овој случај не е компатибилен Со Macbook Air 13-инчен од сите модели. Ве молиме љубезно проверете го бројот на моделот на дното на вашиот лаптоп (а****). Одговара само На Apple Macbook Air 2016-2010" (Модел : A1370/A1465MJVM2 L/A, MJVP2 L/A, MC505 L/A, MC506 L/A, MC968 L/A, MC969 L/A, MD223 LL/A, MD224 L/A, MD711 LL/A, мд712л/а).). Не одговара На Macbook Air 13-инчен или било кој друг модел. Прецизните исечоци долж работ обезбедуваат целосен пристап до портите за полнење и адаптер. Вклучува горно куќиште, долно куќиште, капак на тастатурата и 4 подлошки против лизгање (бојата може да варира во зависност од случајот).

Главните својства

Избор на купувачот

Оваа перница е дел од колекцијата Art Decoratif, создадена од Клај и компанија Достапно во низа убави избори з�

Подготвена за презентација во рамка достапна Во различни големини Ликовна Уметност "Пенелопе Обичај4" П

Академици и атлетика Пријателски, Училишната униформа на Училиштата за момчиња Wonder Nation Performance Pollo е фаво

Платежното здолниште на правда за правда ќе биде А+ во гардеробата за враќање во училиштата на вашата мо

Време на комуникација со генијална иновација, колекцијата на специјалитети „Инвикта“ е сјаен пример з

Ние ги сакаме овие сèвоон.и иако тие спакуваат многу моќ, тие нема да ја преземат вашата работна маса Изб

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Остварливата извонредност што ја дозволува печатењето на Giclee ја прави репродукцијата практично разлик

Облечете го вашиот кауч со оваа прекрасна впечатлива акцент Текстурирана луксузна перница Ткаенината �

Завитката со галерија е метод за истегнување на платното на уметникот, така што платното се обвиткува о�

Овој оригинален модерно дрвен wallиден часовник од средниот век се вклопува и во рустикални декори, како �

Активните шорцеви на Расел се врвен избор за следниот тренинг Удобните одлики за вклопување и перформа�

Целата наша фотографска уметност започнува како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се

Копчето надолу кошула што е лесно да се грижи, бидејќи е удобномашината што може да се пее и може да се но

Останете удобни околу куќата додека гледате како игра вашиот тим во овие панталони од пижама од руно од

Класичен стил со карирана фланелна кошула на Вранглер Од безвременската шема до пријатното чувство, ов�

Оставете ја оваа прекрасна апстрактна слика да ве поврзе емотивно Со својата уникатност и наједноставн

Директно од првата табела на Галактичката империја до вас е оваа висококвалитетна Војна на Starвездите Ц�

Вашето мало девојче ќе го сака овој сет на замрзнати нозе! Тул на дното на горниот и симпатичните металн�

Без разлика дали спиете или трчате работи, сигурно ќе го сакате супер мекото, супер пријатно чувство на �

Запознајте ги вашите нови омилени активни панталони од КШвајцарија Со нивното меко, четкано чувство и д

Печатење на giclee под акрилик во златна украсна рамка Giclee (JeeClay) е напреден процес на печатење за создавање

Чувајте го вашиот зафатен живот напредувајќи се со Ли возачи удобни, но сепак модерни парчиња што можат

Подгответе се за кревет со леснотија во овие стилски девојки со 3 парчиња пижами од правда! Вклучено во с

Scroll