Ново
Конкорд Храна Едноставно Карамел Натопи, 14. оз

Конкорд Храна Едноставно Карамел Натопи, 14. оз

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 1.67

Едноставно Конкорд Карамел Натопи (14 мл када) е едноставно направен со вистински, здрави состојки, без вештачки вкусови, бои или конзерванси и без сируп од пченка со висока фруктоза. Уживајте во натопувањето со карамела со свежи парчиња јаболка, ѓевреци, бел слез или друго исечено овошје. Посипете сладолед или други десерти. Достапно како када од 14 мл за споделување со семејството и пријателите дома или настани и забави. Нема Сируп Од Пченка Со Висока Фруктоза. Сите Природни Состојки. Не-ГМО.

Главните својства

Избор на купувачот

Scroll