Ново
Контиксо 10 Андроид Детска Таблета 64GB, Вклучува 80+ Дизни Приказни Книги И Налепници, Дете-Доказ Случај Со Kickstand & Игла, - Виолетова

Контиксо 10 Андроид Детска Таблета 64GB, Вклучува 80+ Дизни Приказни Книги И Налепници, Дете-Доказ Случај Со Kickstand & Игла,

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 1279.68

Содржина На Пакетот Контиксо 10" Андроид Таблет. ПРЕТХОДНО ИНСТАЛИРАНИ Е-КНИГИ НА ДИЗНИ - детскиот таблет Контиксо К102 доаѓа со 80 неверојатни Е-книги На Дизни. Андриод 10 ОДИ ОС. Микро СД Картичка Слот. Адаптер за напојување (DC 5 V/2 A). ЗАШТИТНИК И КУЌИШТЕ ЗА ЕКРАН ОТПОРЕН НА ДЕЦА - нашите таблети за учење за мали деца и деца се опремени со 3-слоен заштитник на екранот за заштита на екранот од гребнатини и гребнатини. Тип Ц Кабел.6 GHz Кортекс-А100 Четири-Јадрен Процесор. Заштитен Случај. Вграден Звучник И Микрофон. Поддржан од 1 Година Гаранција За Дефект На Производителот. ПОСТАВКИ ЗА РОДИТЕЛСКА КОНТРОЛА-Таблетот за учење деца Контиксо ви овозможува како родител да преземете целосна контрола. Таблетот е опремен со 64 GB складирање, 1. Двојни Камери. Исклучиво прикажаната содржина им дава на децата од пред-К до 4-то одделение, забавна и привлечна наставна програма за читање со настапи од нивните омилени ликови.6 GHz Кортекс-A100 Четири-Јадрен Процесор и 2 GB RAM МЕМОРИЈА, овозможувајќи брзо стартување на апликации, мазни видеа и одлични севкупни перформанси.

Главните својства

Избор на купувачот

Големина : Околу 26 см : Околу 0,4 кгструктура : Направено од силика гел материјал, безбеден и нетоксичен; Ку

Повод : Дневно Сезона : Пролет, лето, есен Стил : Обичен, спорт Fit : Се вклопува во вистинитоста на големина�

Опис : Материјал : Висок квалитет на водоотпорна хартија димензии LXWXH : Покажете од табелата со големина �

Нема подобар начин да го покажете вашиот училишен дух отколку со чадор за внатрешен двор со лиценциран �

Panенски панталони со џебови црни капри панталони за жени ситни јога панталони одблесоци бели широки ноз

Коа : оценка во боја, почнувајќи од безбојни до разни нијанси Сите продадени накит се продаваат, произве�

Obејкоб Ван Стриј претставува зачудувачки 14x11 црно украсно дрво, врамено со двојно матечко wallидно парче,

Нашите килими со супермеки облачни области на облак од фланели од Ahgly мешавина се направени со луксузна

Големина : S BUST : 7676 CM / 29.9229.92 '' HIP : 7676 CM / 29.9229.92 '' Должина : 52.552.5cm / 20.6720.67 '' Големина : M Bust : 7676cm / 29.9229.92 ' 'Hip : 7676cm

Изгледа одлично дури и миење по миењето Идеален за каква било активност; Совршено за плажа, пешачење, ка�

Нашите производи за премија за рафинирање се спарени со непречена единица за превална моќност за да обе

Овој плус големина Туника на врвот од 24 / 7 комфорна облека има стилско деколте за лажичка и долги ракави,

Ennенифер Голдбергер претставува зачудувачки злато украсено дрво од 18х15, врамено со двојно matидно уметни

кошули за наставници; женски маички памук; кошули со кратки ракави за жени плус големина; врвови за пост�

☺hi! Дали барате удобна, висококвалитетна, долготрајна облека? Добредојдовте во Бинмер! We are able to offer more choi

Scroll