Ново
Користено Напојување Dell 143FN За Опционално Се-Во-Едно-W

Користено Напојување Dell 143FN За Опционално Се-Во-Едно-W

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 3808.00

Dell 143fn Се-Во-Едно Напојување Оригинален dell оригинален Десктоп 155w Напојување За dell Opti Plex 3240, 3440, 7440 се-Во-Едно десктоп системи. Овој производ се Користи за исполнување на стандардите за квалитет. Вклучува 90-Дневна Гаранција. Може да покаже ограничени знаци на употреба и некои додатоци како што се прирачници и дополнителен софтвер може да недостасуваат. Овие предмети може да бидат препакувани во генеричка кутија.Модел број143фнпроизвод Именуван 143фн Се-Во-Едно Напојување Тип На Напојување Напојување Максимална Моќност155 WInput100-240 V~/3 AOutput12 VADC - - - - / 10 A, +12 VBDC-/11.5 А, +12ВСБ-/1.7 Акомпатибилностдел Оптиплекс 3240, 3440, 7440 Се-Во-Еднодимензии8 х 4 х 6 инчи тежина 2 фунти.

Главните својства

Избор на купувачот

На Нашите Клиенти, Ви Благодариме за шопинг со нас.Ве молиме слободно контактирајте не ако имате какво б

Безбедност што се врти околу вас најбезбедниот тенок клиент во индустријата со dell Thin OS оптимизиран за с�

13.3" FHD (1920 x 1080) АнтиОтсјај, Камера И Микрофон, Wlan / WWAN Способен, Неtouch Intel® Core i57300 U (Двојно Јадро, 2.6 GHz, 3m кеш, 15

Стандарден принос црн тонер кертриџ за употреба со dell h815dw, s2810dn, s2815dn Ова Е ОЕМ МОНОХРОМАТСКИ тонер дел бр

Модел : Dell Power Edge R630 Сервер Продавачот Користени единица може да покаже мали знаци на козметички флеки.Пр

Термометарот за бонбони / длабоко пржење има спојка за тава за лесно подигнување и заштитна обвивка...

Scroll