Ново
Космолинг Од Космополитен 20

Космолинг Од Космополитен 20

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 3.33

Космолинг Од Космополитски 20", 17"W Златна Метална Корпа За Складирање Со Рачки, 2 Парчиња е уникатен додаток на вашиот стилски дом. Понудете му на секој современ тематски дом последен допир со прикажување на овој комплет корпи за складирање што може да собере фрлања, перници или списание. Оваа ставка бродови во 1 картон. Погоден само за внатрешна употреба. Оваа ставка бродови целосно собрани во едно парче. Максималната граница на тежина е 5 килограми. Произведено Во Индија. Овие корпи за полици во златна боја доаѓаат како комплет од 2. Современ стил. Прифатете го уметничкиот израз со стил кој истакнува смели дизајни со елегантни линии, неутрални елементи и минималистичка minimетика. Комплет долгнавести корпи за складирање изработени од цврст и полиран метален материјал. Овој сет од 2 корпи за складирање доаѓа во полиран златен финиш што му дава гламур и карактер на вашиот дом. Овие корпи за складирање злато имаат долгнавести тела во стилот на решетката со длабоко поставување и заоблени рачки. Секоја корпа за складирање мери 20,20 L x 12,40 W x 14,05 H 17l x 10,45 W x 11,95 H инчи и колективно тежи 8,85 фунти. Овие корпи за складирање истакнуваат долгнавеста форма, длабоко поставување и заоблени странични рачки. Избришете ја со сува крпа. Металот на овој комплет корпа за складирање е заварен едни на други за да се создадат длабоки издолжени тела. Современ стил. Космолинг Од Космополитен 20", 17 " В Златна Метална Корпа За Складирање Со Рачки, 2 Парчиња прави совршен додаток на секој дом.

Главните својства

Избор на купувачот

Организатор на корпа за складирање на ткаенини со платно Нашите корпи за складирање се направени од пла

Постигнете живеење без неред со нашиот разноврсен комплет хартиени корпи со јаже Дизајнирани во три ра�

12 '' H 9парчиња ткаени корпи за корпиобезбедува атрактивно, лесен складирање додека ги одржува предметит�

Опис : Материјал : ткаени плетени канти за складирање се направени од морска трева.Кошница за организато

Карактеристики : Сосема Нов и квалитетен.Изработен од ленен материјал, силен и издржлив.Може да се корис

Совршено за организирање и намалување на нередот, овие коцки за складирање додаваат стил и функција на �

Ова е корпа за складирање на памук, без никакви хемикалии! Мека, безбедна, еколошка пријателска и со рачк

Организирајте кое било место во вашиот дом со поедноставен сет за повеќенаменско организирање На Пакув

Модерно преземање на традиционалната шема на ткаење на корпи, овие корпи за складирање се идеално орган

Кошумот за складирање, идеална за категоризација на вашите работи по соба, активност, големина на артик�

Максимизирајте го вашиот простор за складирање со поедноставување на слајдот 2 магацини со мали корпи з

Да се ​​носат јајца, бонбони и подароци за време на Велигден, забава, фестивал.Велигденска корпа празни

Опис На Производот материјал : Пп Пластика t.t t Size : Вклучен е пакет : 1 x Пластична Корпа со рачка...

Понудени во пакување од 2, овие канти за складирање ткаенини се полни со потенцијал за складирање и можа�

Максимизирајте го вашиот простор за складирање со поедноставување на слајдот 2 магацини со плитки корп�

краток опис не е достапен Basан Кошница, која е за Зголемување На Тестото или Декорација Лебот ќе има прек

Опис : корпата за Складирање е извонредна, симпатична, убава и со кадифен дизајн на топка, што може соврш�

Опис Изработен е од висококвалитетен филц материјал, кој може да се користи долго време Симпатична форм

Нашите Производи За Складирање Вклучуваат : • Складирање Под Кревет • Складирање На Плакарот • Склади�

Исчистете го нередот во вашиот простор, кој и да е простор, со овие три корпи за складирање на правоаголн

Дизајниран е и со гумени рачки за да го одржува на место каде и да одлучите да го користите ЗАШТЕДА НА ПР�

Спецификација : Име : овошје basан кошница Боја : природна боја Материјал : пластичен ironан + железо (рачно т

Ве молиме имајте предвид, оваа ставка бродови од меѓународен продавач Очекуваната испорака е 1015 дена...

Scroll