Ново
Креативно ко-оп-скалило за ќебе од дрво

Креативно ко-оп-скалило за ќебе од дрво

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 3.00

Оваа рафинирана скала за ќебе додава вертикално складирање на кој било простор - користете го за чување крпи во вашата бања, ќебиња во вашата живеење или спална соба или списанија во вашата канцеларија. Совршено дело за изјава за секој што сака да се организира во стил, да закачи нешто од садови за растенија до вашите славни модни парчиња како гроздобер џин -јакна. Организирајте стил со оваа рафинирана, заоблена скала за ќебе. Завршување на природно дрво. 6 Rungs за приказ.

Главните својства

Избор на купувачот

Scroll