Ново
Крекер барел Азиго сирење парчиња, КТ - 7. Оз поштенски пак

Крекер барел Азиго сирење парчиња, КТ - 7. Оз поштенски пак

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 0.67

Крекер барел Азиго сирење парчињата се мазни и вкусни со деликатно затегнат вкус. Богатиот и задебелен вкус на крекерот со сирење, исечено сирење додава малку зинг на најразлични јадења, а ова вкусно сендвич сирење доаѓа претходно исечено за лесен пристап и брза подготовка. Направено со пастеризирано млеко за кремаст вкус и текстура. Секое парче сирење од сендвич содржи 70 калории и е одлично за грицкање. Додадете парче на омилените ладни сендвичи, уживајте во малку сирење и крекери или уживајте во ова сирење во Азијаго стопено над лук леб. За дополнителна погодност, ова сирење доаѓа во торба за откупување со лесен зим за да помогне во заклучувањето на вкусот. Еден пакет од 7 мл од парчиња сирење со сирење од азиаго. Крекер барел Азиго сирење парчиња даваат уникатен вкусен и опиен вкус. Пред-исеченото сирење овозможува лесна подготовка и контрола на порцијата. Направено со пастеризирано млеко за кремаст вкус и текстура. Додадете парче во омилените сендвичи или уживајте во малку сирење и крекери. 70 калории по порција. Сирењето доаѓа во пригодна торба за затегнување за да се заклучи со вкус.

Главните својства

Избор на купувачот

Сирењето Prima Della Muenster додава нешто вкусно на вашиот следен оброк Нашето сирење е добро препознаено со не�

Scroll