Ново
Крилја од 18 24 дворски знак и удел

Крилја од 18 24 дворски знак и удел

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 3.33

Зголемете го вашиот дното на линетис мулти-пакет од 12 "x 16 " или 18 "x 24 " или 24 "x 36 " знаци се совршени за употреба на отворено со вклучен удел на жица H-Frame за монтирање на земја или може да се користи насекаде без уделот, исто така! Изберете помеѓу едностран или двостран знак, отпечатен на брановидна пластика од 4мм. ИНЕКСПЕНСКИ, Ефективно рекламирање Со знаците на дворот им даваат најевтина форма на рекламирање позната на човештвото. Совршено за покрај патот, пред продавниците за малопродажба или може да се монтира каде било без штанд. Не можете да тргнете наопаку со знакот на дворот на мисијата! „X 36 “ Внатрешна и надворешна употреба во УСАУТДОР Трајната брановидна пластична пластика, висококвалитетна винилна графика, со мастило од премиум одделение гордо направено во САД. Најнапредниот објект во Западен Палм Бич, Флорида. 2 пакет со знаци на двор Големина : 18 "x 24". 4мм водоотпорна брановидна пластика со слика од двете страни. Вклучувањето на знаците е вклучен за лесна инсталација.

Главните својства

Избор на купувачот

Зголемете го дното на Linethis 12 "x 16 " или 18 "x 24 " или знакот 24 "x 36 " е совршен за употреба на отворено со вклучен

Добивате 2 знаци за оваа одлична цена Секој е отпечатен од две страни и вклучува метални влогови за став�

Печатењето Тампа користи тешка премија од 4мм дебелина (индустриски стандард) затворен / отворен брано�

Печатењето Тампа користи тешка премија од 4мм дебелина (индустриски стандард) затворен / отворен брано�

Знак на дворот : Големина 18x24 инчи, единечен синдатерија 4мм флуиран полипропилен мазен бел мат финиш рец

Sunburst Systems 3644 11 x 14 дворови Seck Sign 4 Pack е совршен пакет на знаци за промовирање на вашата продажба на двор и п�

Печатењето Тампа користи тешка премија од 4мм дебелина (индустриски стандард) затворен / отворен брано�

Scroll