Ново
Крилон Рамен Маслиново Маскирна Спреј Боја, Оз

Крилон Рамен Маслиново Маскирна Спреј Боја, Оз

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 159.52

Крилонската Маскирна Боја е нерефлектирачка, ултра рамна завршница за спортски производи, опрема за лов и многу повеќе. Карактеристики отпорни на чипови, супер-врска адхезија за повеќето пластика без брусење или грундирање. Нерефлектирачка, ултра рамна завршница за камуфлирање на околината. Ултра рамна завршница за маскирање и мешање во природна околина. Издржлив, отпорен на чипови финиш за опрема што се користи во лов, спорт, живот на отворено и многу повеќе. Идеален за повеќето пластика, пвц, тврд винил, керамика, стакло, дрво, метал и плетен. КОНУСНИОТ врв На ДОПИР НА ЕЗ обезбедува прецизен спреј за да помогне да се создадат различни модели на природата. Се суши за 15 минути и покрива до 25 квадратни стапки.

Главните својства

Избор на купувачот

1пц Сликар На Допир Сликар На Допир 249089 2х Ултра Капак Боја За Прскање, 12 Мл, Зимски Сиви Светла : Големина

Обезбедувајќи живост, трајност и перформанси, Професионалната Боја За Прскање Liquitex обезбедува висока п

Користете Крилонска Флуоресцентна Боја За Прскање за максимална видливост и безбедност дома, канцелар�

Определување : Големина : 11 Унца Боја : Аг Зелена Создава нелизгачка завршница на која било површина Сов�

Силната основа дава неверојатни резултати! Започнете овде за да извлечете максимум од самостојни проек

Крилонската Метална Боја е акрилен емајл кој обезбедува светла, полирана метална завршница на различни

МОНТАНА Лименки ПУКАЊЕ ЕФЕКТ е слој за боја со сјај под висок притисок, кој се нанесува преку други бои п

Scroll