Ново
Ксерик Ребрести Италијански Кожен Бел Ремен Сина Тока

Ксерик Ребрести Италијански Кожен Бел Ремен Сина Тока

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 548.80

Прилагодено ребрести италијански кожен ремен за замена со контрастни шевови. Компатибилен со овие Ксерични модели : - АТЛАСФЕРА ГМТ-Дешифрирај Автоматски-Халограф II Автоматски-Халограф Хроно-Инвертор Автоматски-Трапист - 1 Месечина-Трапист - 1 Наса Автоматски/Кварц-Одмазда Автоматски-Повеќето часовници Со ширина На навртки Од 22мм Ксерична ребреста италијанска кожна Бела Лента Сина Тока.

Главните својства

Избор на купувачот

Англер II има сè што можеше да посака рибарскиот рибар во часовник Отпорен на вода на 100 ', загриженоста за

1111microsoftinternetexplorer402documentnotspecied7 8 unnormal0 1111 Microsoftinternetexplorer402documentnotspecied7 8 unnormal0 функција : 100% сосема нов и висок к�

Опис : 1 Прецизно движење : кварцното движење може да задржи прецизно време, совршено за машка употреба н

Опис : 1 Прецизно движење : дигиталното движење може да задржи прецизно време, совршено за машка употреб�

Специјални функции : светско време, прозрачна, календарска дисплеј тип : дигитални применливи луѓе : дво�

Луксузен Кварц Спорт Воен Нерѓосувачки Челик Бирање Кожа Бенд Рачен Часовник Функција : 100% сосема нов и

Опис : Користејќи контрола на голем екран и странично копче, часовникот е погоден за ракување.Дополните�

Лесно За Читање Случај Материјал : Метал Функција : Дијаметар на куќиштето : 21мм дебелина на Бирање : 7мм...

Без разлика дали присуствувате на свечен настан, посебна прослава или едноставно се препуштате на секо�

Карактеристики : Ширина на опсегот : 7мм Должина На Лентата : 205мм Дебелина На Куќиштето : 7мм Дијаметар на

Должината на ременот на часовникот е 4,6 см, ширината е 1,8 см, а дебелината е 1,2 см.) Забелешки : поради разли

Семилунарен проток песок Тип Елипс жена фино каиш со мали зглобови за часовници за појавување на произв

Куќиште од нерѓосувачки челик, нараквица од нерѓосувачки челик, Сино бирање, движење На Кварц, минерал о

Дами Часовници АКТУЕЛЕН Нов Моден Дизајн Жените Гледаат Секојдневна Елегантна Жена Кварцни Рачни Часо�

Жените Гледа ТЕКОВНАТА Црн Часовник Нерѓосувачки Челик Мрежа Кварц Рачен Часовник Женски Повик Шарм Ви

Сигурно ќе гравитирате кон елегантниот дизајн на овој бел керамички дамски часовник...

Карактеристики : 1.Едноставен и моден стил : стилски дизајн,погоден за секоја пригода : Забави,шопинг,дел

ОЛЕВС 9931 Кварцен Ремен Од Нерѓосувачки Челик Женски Рачен Часовник Ретро Топол Стил Одличен Квалитет М�

Сите Клиенти Ве Молиме Прочитајте Го Следново Пред Купување : проверете го нашиот детален водич за мере�

Пол Жени Главна боја Црно Часовник Кварц : Батерија Формат на екранот Аналогно Водоотпорност...

Scroll