Ново
Ксисака Летни Фустани За Жени Фустани За Жени Вечерна Забава Женски Фустан Со Принт На Дрво Со Долги Ракави И Неправилна Качулка Со Горен Дел Со Долги Ракави Црн Фу?

Ксисака Летни Фустани За Жени Фустани За Жени Вечерна Забава Женски Фустан Со Принт На Дрво Со Долги Ракави И Неправилна Качулка

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 1.00

Женски Фустан За Печатење Дрвја Со Долги Ракави и Неправилна Качулка Врвни Карактеристики : Моден дизајн,100% Сосема Нов,квалитетен! Сезона : Пролет, Fall, Зима Пол : Женски Повод : Секси, Секојдневен Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Должина На Ракавот За Печатење : Долга Дебелина : Стандарден Пакет вклучува : 1 Компјутер Женски Фустан ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!! Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот И мониторот ве Молиме дозволете 1-3см да се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи) Табела Со Големини : ГОЛЕМИНА Големина На САД Велика БРИТАНИЈА ГОЛЕМИНА НА ВЕЛИКА БРИТАНИЈА Должина На Бистата На Рамениот Ракав С 4 8 34 90см/35,43" 38см/14,96" 59,3 см/23,35" 101см/39,76" големина : с големина на сад : 4 велика британија големина : 8 уе големина : 34 биста : 90см/35,43" рамо : 38см/14,96" ракав : 59,3 См/23,35" Должина : 101см/39,76" материјал : 100% сосема нова, висококвалитетна и супер мека ткаенина, еластична, лесна и дише. Не проѕирно. Летни Фустани : Подароци за жени, задолжителен стилски и пролетен летен фустан со долги ракави во вашата гардероба, карактеристики со нови и шик дизајни за 2023 година, совршено одговара на сите форми, елегантен и привлечен изглед, никогаш нема да излезете од мода со овој женски фустан! И тоа е лесно да се грижи, одличен подароци избор за женски. Лесно За Облека : Совршено се совпаѓа Со вашите потпетици, чизми, хулахопки, сандали и ѓердан, исто така во голема мера носи со завиткани шалови, јакни и палта кога е ладно, лесно за да го комплетирате вашиот елегантен моден изглед!. Нега За перење : за најдобри резултати, машина или рачно перење со ладна вода и закачете или исушете ја линијата. Не избелувајте. Услуга по Продажба : обезбедувањето 100% искуство за задоволство е наш приоритет за нашите клиенти. Слободно испратете ни порака преку "контакт продавачи" доколку производите не ги исполнуваат вашите очекувања.

Главните својства

Избор на купувачот

П7 : дали овој фустан на плажа многу се збрчка? Но, се плашам дека може да експлодира додека сум на бродот?

Стил : Слатка Јака : Висока јака Должина на ракавот : Долг ракав Тип ракав : Кошула ракав Шема : Цврста боја

Женски Летен Моден Градиент Фустан Краток Ракав Круг Вратот Фустан Карактеристики 1.It изработен е од ви�

Стилизирајте го со вашата омилена капа или модна чанта, сигурно ќе изгледате совршено! Женски Фустани; Г

Повод : ова прекрасно црно сатенско мини здолниште е погодно за жени и е совршен избор за секојдневно, со

Здраво! Добредојдовте во нашата продавница! Фустани за жени 2023 годинаовој здолниште ве прави најблеска�

Ве молиме Внесете Ја Нашата Продавница За Да Изберете Повеќе Летна Облека летни блузи,кошула за пижами,

Омилена личност девојка Направете да изгледате повеќе духовно Супер исклучителна и убава! Обезбедете в

Женски Краток Ракав Тркалезен Врат Секојдневна Модна Забава Елегантен Фустан За Печатењеиспроверете Ј

Ние ви нудиме широк спектар на фустани, фустани во различни стилови, убави бои, ние користиме удобно про�

Женски Фустан Отпечатен VВратот Ретро Долг Ракав Голем Замав Сплит Долг Фустан Долг Ракав Директен Фуст

42 t Bust : t40 16 tsleve : t25 Може да има отстапување од 12 см во различни големини, локации и истегнување на ткаенин�

Име на ткаенина : полиестерски влакна : Разноврсна Шема : Рендан цвет процес : печатење / печатење и боењ�

Деца тинејџерски девојки лето без ракави гроздобер цветни апликации елегантен сладок свечен роденден �

Поврзан Брод За Облека Вратот Без Ракави Рушен Струк Цветен Принт Фит И Одблесокот Дрес Фустан Нега : МА�

Опис : Материјал : Мрежа Боја : Розова Пол : Девојка Модел Тип : Цвеќе Одговара : Одговара точно на големина

Опис : Издржлив Материјал : Користење на изработен полиестерски материјал, фина изработка и добра текст�

Ве молиме проверете ја нашата табела со големини пред да нарачате.94 "Половината : 92cm / 36.32 "Должина : 133cm / 52.

Опис : Секси фустан од елек изработен од висококвалитетна млечна свила, мек, лесен и удобен.Дизајнот на ф

Големина : 90 Препорачана возраст : 12 години биста : 56cm / 22.05 '' Должина на фустанот : 44cm / 17.3''Size : 100 Препорачан

Стил : Овој Цврст Фустан Може Да биде Одличен под јакни или сам, носен со фармерки, шорцеви, Фустан,потпет

Жените Се Облекуваат, Датира Фустан V Вратот Удобно Линија За Дома Каки, Розова, Жолта, Сива, Зелена, Црна,

Мода Женски VВратот Повик Ретро Печатени Краток Ракав Лабава Фустан Ве молиме проверете ја табелата пр�

65"Length : 91cm / 35 : XXLarge : 12 UK : 16 EU : 42 Bust : 100cm / 39.50 "Должина : 89cm / 35 : Мали : 4 UK : 8 EU : 34 Bust : 84cm / 33.73" Половината : 84cm / 33.Же

Женска Модна Чипка Вечерен Фустан Со Три Четвртини Ракави Фустан За Забава Карактеристики На Ластовичк

Тип : Ками облекување категорија : Редовен стил на Слика : тип На Студиски Модел : Апстрактен Стил : Задебе

Големина : S Bust : 82cm / 32.28 '' Sleeve : 57cm / 22.44 '' Должина : 126cm / 49.61 '' 'Големина : M Bust : 86cm / 33.86' 'ракав : 59cm / 23.23' 'Должина

Scroll