Ново
Куче за патувања со миленичиња Ровер Лајт, шетач за мачки и миленичиња, морнарица сина

Куче за патувања со миленичиња Ровер Лајт, шетач за мачки и миленичиња, морнарица сина

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 3.00

Моделот од втора генерација има надградба на ткаенини, посилен хардвер и подобрени гуми. Супер-пријателски за патувања : Овој премиум шетач за миленичиња е мал, а светло што патува со вашите миленици ветре. Неговиот низок профил и компактен дизајн се преклопува во авион над глава или складирање во багажникот на мал автомобил. Рачката за влечење за влечење обезбедува лесна маневрирање. 1-рака Брзо преклопување/расплетување : Шетачот може да се свитка и да се расплетува за само неколку секунди само со една рака, за да можете да го отворите или затворите без напор. Вклучена е бесплатна торба за покривање за складирање на шетачот. Проширувачки оддел за миленичиња : Патентирани предни и задни експанзии овозможуваат одделот за миленичиња да се претвори од 13 "x13" во 13 "x27 "-долго, сместувајќи неколку мали миленичиња или едно средно милениче до 30 фунти. Ергономски дизајн на лесна тежина : овој Кабриолет со миленичиња со мала тежина е изработен од алуминиум без 'рѓа во анодизирана златна боја. Предните и задните отвори за крошна обезбедуваат флексибилност на гледање. 2 суспензија на предните тркала и лентата со пун-кожа, направена од миленичиња пријатно. , и подготвено е да се оди. Дизајни на миленичиња-центрични : овој премиум шетач за миленичиња има држач за чинија за оброк за да ги нахрани вашите миленици во секое време, и два тетра во корпата ја закопуваат вашите миленици во ситно. Исто така, вклучува и два носач за миење машини за миење на машината влошки и издржлива ткаенина отпорна на вода. Три џебови на организатори и голема под-коска направија да патуваат лесно и уредни. HPZ Pet Rover Lite Travel Dog, шетач за мачки и миленичиња, морнарица сина боја.

Главните својства

Избор на купувачот

Scroll