Ново
Кул производител - уредна станица за боење, комплет за модна активност за деца и нагоре

Кул производител - уредна станица за боење, комплет за модна активност за деца и нагоре

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 489.60

Создадете шарени стилови на еден сосема нов начин со станицата за уредни бои на производителот! Она што ја прави уредната боја толку кул е што бојата е во жицата! Со овој лесен за употреба комплет за вратоврска, создавање светли дизајни е едноставно; Можете дури и да прескокнете чекори како пред-натопување! Со помалку хаос да се грижите, оставете ја вашата имагинација да се разноли додека создавате стилска торба за тота и лента за глава (вклучени проекти). Едноставно влажна и ставете ткаенина околу бурето на уредната станица за боја, а потоа завиткајте ја жицата околу ткаенината. Откако бојата ќе се пренесе од жица во ткаенина, ќе имате тотално уникатен дизајн! Овој комплет за активност вклучува доволно виолетова, розова, жолта, сина и портокалова уредна боја на боја за да се создадат бескрајни комбинации на шема. Откако сте дизајнирале стилски тота и лента за глава, користете го овој моден занаетчиски комплет за да ја уредувате бојата друга материја! Уредувањето на бојата го става ОМГ во DIY! Помалку хаос : Создадете разнобојни дизајни Нередниот начин со овој моден занаетчиски комплет бидејќи бојата е веќе во низата, вашите раце остануваат чисти додека создавате бескрајни комбинации на шема!. Игнорирајте ја вашата имагинација : Секое подот во боја содржи 65 стапки. Оставете ја вашата имагинација да работи диви додека создавате бескрајни комбинации на образец за вратоврска !!. Повеќе проекти : Користете ја вашата креативност за да дизајнирате шарена торба за тота и светла лента за глава. Со овој комплет за активност, ќе имате дури и доволно низа за да создадете дополнителни проекти!. Cool Maker Suridy Dye Station е за деца на возраст од 8+ . Предупредување : Опасност за гушење - мали делови. Не за деца под 3 години.

Главните својства

Избор на купувачот

Кампувањето е во вашето готвење на отворено Одлично за ранци, кампери, планинари, ловци, геолози итн...

за жени со Vвратот, необложени чаши чипка со цветни детали лак, мрежа чипка, асиметрични полите, прилагод

Големина : XL Големина Ве молиме наведете ја табелата со големини подолу на "опис на Производот" пред да н�

Право на Wrangler Boys на Jean Classic Wrangler® фармерки во совршена големина за вашиот млад човек Класичното детали з�

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашата 100% Памучна Унисекс екипаж Вратот Бела С

Уметник : Фанкиран Уметнички Предмет : Народен Стил : Еклектичен Тип На Производ : Уметност Завиткана Во �

Знак за патишта за накит, е вешто направено глам уметничко дело од вистински уметници...

Дејвид Џорџ претставува прекрасно Црно Украсено Дрво 15х18 Врамено со Уметничко Дело Со Двојно Матирање,

Универзална Компатибилност : овој кабел од 1 / 4 ДО RCA може да се користи на домашна опрема како ШТО СЕ ДВД /

Цртан Филм Симпатична Сина Летечка Птица Брош Игла Животинска Облека Значка Торба Додаток Спецификаци�

Опис Овој уникатен брош е на вашата облека ќе ве направи поелегантни Со оваа извонредна брошка од тигар,

Опис : * сосема нов и висок квалитет*Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и практичен за уп�

Scroll