Ново
L. Childress Si шише кошница и торба за шише со бебе со мраз пакет, сив шеврон

L. Childress Si шише кошница и торба за шише со бебе со мраз пакет, сив шеврон

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 1.33

Childress Childress целосно изолирано 6 ладилникот за шишиња е тота за протекување со лента за рамо, што е совршено за дневно снабдување со нутриционистички потреби на бебето. Овој тоте има 2 изолирани патенти од патент : дното што може да задржи до 6 стандардни шишиња или 3 шишиња и кутија закуска, и врвен преграда што е совршено големина за да одржи 3 тегли со храна, прибор и биб. Внатрешната постава на долниот дел се повлекува за лесно чистење за да се избегнат мириси и мувла и е ПВЦ, олово и фталат без. Вклучува J.L. Childress Nontoxic, замрзнување на замрзнување, еднократно ледено пакување 8oz, одржувајќи ја вашата храна и пијалоци да се изладат до 8 часа (во умерени услови). Шесте ладилник за шишиња е исто така најдобриот пријател на Мама за пумпање - доволно голем за чување рачна или мала пумпа, торби за складирање на млеко, пакувања со мраз, шишиња и многу повеќе. J.L. Childress 6 торба со шише, торбичка за мајки и шише за бебиња за дневна грижа, вклучува мраз пакет, сив шеврон карактеристики 2 изолирани зимски прегради. Изолираниот голем оддел има до 6 стандардни шишиња 8oz. Изолираниот врвен џеб има тегли со храна, биб и прибор. Поставата за докажување на протекување се повлекува за лесно чистење за да се спречи мувла и мириси. Вклучува повторна употреба 8oz мраз пакет. Поставата е ПВЦ, олово и фталат. Се одликува со лента за рамо за удобно носење “. Ние сме семејството Childressâ-убаво што се запознавме! Повеќе од 30 години, размислено дизајниравме висококвалитетни производи кои се практични и мултифункционални. За да дознаете повеќе, проверете. Од нашето семејство до твоето, патувајте среќно! Â.

Главните својства

Избор на купувачот

Перницата За Фрлање Вештачко Крзно Safavieh Sammi има сива карирана шема од едната страна, и длабоко вештачко �

Со Сериозна И Непоколеблива Посветеност Да Им Обезбедиме На Клиентите Широк Спектар На Висококвалитет�

Симпатична Девојка Фризер Преправам Игра Играчка Мода Убавина Игра Setcommes w / Избрани Коса И Убавина Дода

ПЕРСИСКА Легенда PL510 A Светло Зелен / Црн Килим Инспирирани од легендарните дизајни на најпрестижните п

Епл Барел 8 fl oz Вистински Син Сјај Заврши Акрилната Боја е избор на занаетчија за големи и мали проекти...

Бедоја Убавина Виолетова Призма Кармин, Мат Кармин, Фино Вино : Претставник секое расположение во целос�

Издржливиот шнекер тритан* управуван од мотор од 150 вати дроби и стиска произведуваат со бавна брзина за

Лесен и со класичен стил, овој работен чевел е одлична опција за средини со лесна должност...

Форуми BWK220 CCT Карактеристики : Висококвалитетен, ултраабсорбентен дизајн Крај Тешка лента за глава...

Стилски разгорени детали од страничниот спој измешани со нашите цветни омилени во тренд го сумираат из�

Ограничен виолетова винил лп притискање Микалици, во текот на седумдесеттите години, освен неговите кл�

Афшар се одликува со стариот светски шарм и врвниот дизајн што го будат преобоените, богати бои...

Живејте Неодоливо, најрадосниот фраг На Живанши., смело ги пее пофалбите на радоста во својата најчиста

Додадете елемент на стил во затворен простор со неверојатна Земја Колекција На Плетенка Килими Со Подо�

Scroll