Ново
Ле Кафе - тој мозаик бело

Ле Кафе - тој мозаик бело

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 271.84

Честопати наречена "Совршена форма на природата", колекцијата Ле Кафе е елегантна, остра работа, современа хексагона-ексклузивна колекција. 1-во x 1-во шестоаголни мозаици на лист 11-во x 12-во. Производот доаѓа во мат финиш. Продадено од индивидуалниот лист за да можете да го пробиете токму она што ви треба.

Главните својства

Избор на купувачот

Погледот на резолуцијата на резолуцијата, дури и во изнајмување дом или стан Моделот на сиви плочки има

Вистинската колекција е исклучително издржлив и отпорен на лизгање застаклен порцелански мозаик напра

Иновативна 3Д хексагона керамичка wallидна плочка, колекцијата Хедрон, игра со светлина и сенка за да им д�

Мозаиците и плочките на GBM се буџетски пријателски, убава опција за додавање акцент и разновидност во ко

Направено е со околу 1 / 20 ”подигнат PU гел на врвот и самолеплива пластична подлога доаѓа со 6 индивидуал�

Додадете малку искра во вашиот дом со плочки од WS Tiles! Ние произведуваме само најубави и елегантни плочк�

Инспирирани од прекрасно рачно насликани цементни плочки од Тоскана, колекцијата Палацо ве шепоти на и�

Овој MSI Crystal Cove 12 in X 12 in Стаклена и метална мешавина од мозаик поставена од мрежа има мешавина од белци, си

Реален ефект на плочки Зачудувачката сорта и топлината на овие плочки од кора и стапчиња ги прават прак�

Додадете малку искра во вашиот дом со плочки од WS Tiles! Ние произведуваме само најубави и елегантни плочк�

Art3d дрво контакт хартија Арт беж беж контакт Позадината е водоотпорна и масло доказ, може да се примени н

Art3d лесна DIY кора и стаклени плочки за стапчиња од задниот дел се изработени од леплива подлога на врвот �

Додадете малку искра во вашиот дом со плочки од WS Tiles! Ние произведуваме само најубави и елегантни плочк�

Мазаикот од пичка од камчиња од камчиња на MSI е прекрасна мешавина од крем, беж и светло кафеави нијанси,

ART3 D премиум квалитет лесна кора од DIY и лепки е изработена од лепило подлога со гел компонента наречена �

Зголемете го вашиот простор и направете го да заблеска со колекцијата на ехо стакло плочки Овие плочки �

Мозаиците и плочките на GBM се буџетски пријателски, убава опција за додавање акцент и разновидност во ко

Колекцијата Titрефлектира утешна и топла аура како 8 "x 24 ", 8 "x 36 " и 8 "x 48 " порцелан со големина на дрво...

Плочката со мозаик со врвен квалитет на врвна боја е рачно занаетчиска wallидна уметност на природна мајк

Scroll