Ново
Леке Нерѓосувачки Челик Лосион Шише Диспензерот Сапун Диспензерот Притиснете Главата

Леке Нерѓосувачки Челик Лосион Шише Диспензерот Сапун Диспензерот Притиснете Главата

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 1.67

Карактеристики : * Изработен од висококвалитетен нерѓосувачки челик 304, издржлив.* Галванизација четкана млазница, нежна, мазна, издржлива, без избледување* Применлива за сите видови шишиња со дијаметар на устата од 2,5 СМ* Прецизно празнење на течноста, без отпад просечниот волумен на притискање е 2мл секој патспецификација : * Материјал : 304 Нерѓосувачки Челик* Боја : Сребро* Димензии : 88х62мм (прибл.) * Должина на цевката : 14см(прибл. * Применливо за : 25мм уста од шише* Количина : 1пцспакувана содржина : * Листа 1 : 1 х глава на пумпа, 1 х цевка (14см)Забелешка : 1. Поради различни фактори како што се осветленоста на мониторот и осветленоста на светлината, вистинската боја на производот може да биде малку поинаква од сликата прикажана на веб-страницата.2. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето во податоците. Изработен од висококвалитетен нерѓосувачки челик 304, издржлив. Галванизација четкана млазница, деликатна, мазна, издржлива, без избледување. Применливо за сите видови шишиња со дијаметар на устата од 2,5 СМ. Точен течен исцедок, без отпад просечниот волумен на притискање е 2мл секој пат. Спецификација : .

Главните својства

Избор на купувачот

Хромираната Завршница Е Многу Рефлектирачка За Изглед Сличен На Огледало Кој Работи Со Која Било Шипка

Опис : Оддел : Возрасни Тип : Бања Мат Тема : Божиќ Соба : Бања Материјал : Полиестер Големина : Како Што Е П�

Дизајнерската Куќа 532069 Држач За Тоалетна Хартија Аланте додава елегантен акцент на секој ѕид во бањата

Карактеристики : Силна лепливост и штити од вода држачот За крпи Конструиран од ПП кој обезбедува квали�

Ако елегантен и софистициран дизајн е она што го барате, семејството Современа е совршена опција Оваа к�

Претворете ја Вашата Бања во Топол И Привлечен Простор со Оваа Стилска Печатена Подлога За Бања Полиест

Оваа прекрасна лента за крпи за туширање додава елеганција и погодност на секоја бања...

1, Материјал : завесата За Туширање е полиестерско влакно; комплетот За Подни подлоги е површина од полие

Покажете ја вашата среќа за вашето кученце освежувајќи ја вашата бања Со Крзно Некогаш бања координира.

Велигден Ден Бања Декор Вратата Тркач Килими, УОблик На Тоалет Кат матки карактеристики} Материјал} : По�

Ново Куќиште За Чинија За Садови За Бања Домашен Туш Држач За Пешачење Контејнер Кутија за Сапуница про�

2 парчиња Пластика Преку Шипката За Пешкири, Рачна Крпа и Решетката за Миење садови За Бања и Кујна ,Бела

Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка се продава Од Хороли Од пазарот На Џојбај.Опис...

Дизајнот е погоден за модерен стил на украсување бања, се спротивставува на корозија и ' рѓосување и дам�

Опис : Погоден за : кујнскиот диспензер за сапун ослободува соодветна количина сад за сапуница за да изб�

Материјал : 100% Фланелен Врв, Нелизгачка Подлога.Вклучен Е Комплет За Бања од 3 Парчиња : 1 х Подлога за Бањ�

Материјал : Фланелен Врв, Нелизгачка Подлога.Големина : 3 парче Бања мат сет вклучени : 1 х Бања Мат : 18х30 ин

Завршете го вашиот кујнски декор со овој ситно изработен Сад за сапун со шалтер Чувајте го вашиот шалте�

Мултифункционална Кутија за Сапун за Пенење Без Раце Кутија За Сапун За Складирање Може Да Се Исцеди Ку�

Направено со издржлива пластика : Дури и кога ќе паднат, тие не се кршат или пукаат како пластичните што �

Атрактивниот дизајн обединува допир на стил и ефикасност во вашата кујна Овој цврст држач за хартиени к

Стилизирајте го вашиот дом со мебел што е пример за вашиот исклучителен вкус Изберете од неверојатна ни

Amerock BH36092 Карактеристики : Покриен под ограничената доживотна гаранција На Amerock конструиран од алуминиу�

Дозер за затворен кабинет без допир ЗА PURELL CS6 1200 m L ЗДРАВИ сапунски полнења.Сигурен диспензер за сапун бе

Минијатурната керамичка када Ле Савон е совршена за држење мали додатоци или сапун Со должина од 6 инчи,

Подобрете го изгледот на вашата кујна со додавање на оваа стилска и издржлива славина Виго со мат црна з

Опис на материјалот : 100% полиестерски влакна, ткаенина за лице, дното на неткаената точка пластика...

МултиБар Ѕид Монтирани Ротирачки Пешкир Решетката Ударслободен 180 Степен Бања Бања Закачалка Држач Држ

Спецификации : Одлично за патување или домашна употреба.Совршен за чување лосиони за тело, течни шампон�

Леано Железо Е Класичен И Издржлив И Ова Украсно Сапунско Јадење Ќе Додаде Стил И Функција Каде И Да Ви Т

Scroll