Ново
Ленена Ткаенина Тапациран Дрвен Тросед Со Три Седишта Со Детали за главата На Ноктите, Браун-АКМЕ

Ленена Ткаенина Тапациран Дрвен Тросед Со Три Седишта Со Детали за главата На Ноктите, Браун-АКМЕ

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 3.33

Ленена Ткаенина Тапациран Дрвен Тросед Со Детали за главата На Ноктите, Кафеава - АКМЕ елегантната силуета и суптилните дизајнерски акценти на Овој Тросед Со Три Седишта му даваат современо чувство кое ќе изгледа одлично во секој модерен дом. Качен престилка пластични заострени нозе, рамката на овој тросед е обложена со кафеава ткаенина и се одликува со големи, кадифени перници за грб и перници за седишта во кутија. Неговите наклонети краци на патеката се подложуваат на едноставната елеганција на ова парче, додека облогата на главата на ноктите со детали однадвор додава малку повеќе талент на неговиот изглед. Обидете се да го поставите овој тросед во центарот на вашата дневна соба за совршено место за седење и уживање во семејните филмски ноќи и неделните фудбалски игри. Спецификации : се состои само Од Троседот со Три Седишта.Изграден од цврсто дрво и тапациран во ленена ткаенина.Карактеристики кадифен назад перници и кутија седиште перници заедно со пластични заострени нозе поддршка.Вкупна Димензија На Производот : 68-инчи Во Должина x 31-инчи Во Длабочина x 36-инчи Во Висина Дополнително, наклонетите краци на патеката на овој тросед се украсени со облоги на главата на ноктите. КД. Лабава Перница За Грб И Седиште. Џеб Серпентина Седиште. Потпирач за раце : Наклонет w/Nailhead Трим. Пластична Заострена Нога : Црна. Достапни : Сива 53755 & Браун 53765. Запата Преголеми : 53550 Сини 52500 Сиви 52495 Кафеави 52490 Црвени. Вклучено : КД-Карактеристики : Облога За Нокти (Раце) - Лабава Перница За Грб И Седиште (33) - Стил На Потпирач За Грб : Кутија Перница-Конструкција На Седишта : Кутија Перница Џебна Калем Внатре Рамка : Дрво И Пена Големина На Перница : 6,7" Дебел Потпирач За Раце : Наклонета Патека со Наклон На Ноктите Големина На Раката : 24 "Висина-Пластична Заострена Нога : Црна Завршница Големина на Ногата : 6"Ч?Материјал : Ленена Ткаенина (Цврст Модел) - БЕЗ Перници. Материјали : Ткаенина Дрво Рамка Пена (ТБ117). Висина На Седиштето : 20.0787. https : // /sh/0td3yijprtp7wye/Aacbmbofx1sni2e4cnjq5a/53755%2 C%2053765% 20 AI.пдф?дл=0.

Главните својства

Избор на купувачот

Каучот За Софа Во Облак, Комплет Софа Со Пресек На Облак УКочија, Модерен Модуларен Кауч Од Соништата Од

Винего велур ткаенина пресечен тросед е многу погоден за мал и среден простор, без разлика дали станува

Карактеристики прилагодливи на главата за одмор на главата Воздушна кожа ПВЦ Формулар Детали за произв

Класично стилизираната Перница назад Сан Марино Троседот е прекрасна комбинација на бои и ткаенини кои

Овој модерен и функционален мебел е погоден за кој било простор и постојниот декор Погледнете ги сликит

Рај за пријатна релаксација, комикс карактеристики кадифен комфор, дизајн со чиста облога и простран пр

Колекцијата на софата и lovesубовта на Mellow's Adair има безвременски модерен дизајн за да одговара на секоја п�

Совршени за неочекувани гости преку ноќ, или само пригодно место за дремки, Futons се одлична опција за дод�

Сакајте го начинот на кој се опуштате Со Современиот Пердув Ривас Пополнете Модуларен Пресек Троседот..

Модерно преземање на традиционалниот Честерфилд, пресекот За кочии Моне е дел од прекрасен дизајн што д

Дневна во вашиот сребрен тросед од Вашингтон Капитал со двајца пријатели или се протегате сами и уживај

Капацитет на тежина : 250 bs / седиште Ние сакаме дека овој кауч има вграден салон за чаши, точно за да се про

Овој пресек во форма на L L е произведен со квалитетен микрофибер и кожа за седење Развијте ја посакувана

Оваа кадифена троседот во дневната соба е многу удобен пресечен тросед со цврста дрвена рамка и метални

Минимална ширина на вратата 16 ” Големина на картон и бруто тежина 66,93 ”x 22,44” x 15,16 ”, 94,8 фунти Скриен пак

Многу погодно .Оваа сегментална тросед се претвора во модуларен со независен отоман што може да се совп�

Имајте многу седишта за секого Со Тркалезен Мебел Берген Силвертон Калај Ткаенина Пресек Троседот...

Цврсто поддржано од испрскани нозе од гумено дрво Од орев, седењето Во дневната соба Скарлет со 3 седишт�

Scroll