Ново
Леново ThinkVision P27u-27 4K UHD WLED Lcd Монитор - 16: - Гавран Црна, Гавран Црна

Леново ThinkVision P27u-27 4K UHD WLED Lcd Монитор - 16: - Гавран Црна, Гавран Црна

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 1759.84

Леново Think Vision P27u-20 27" 4k UHD WLED Lcd Монитор - 16 : 9 - Raven Црна - 27" Класа - Во-Авион Префрлување (IPS) Технологија - 3840 x 2160 - 1,07 Милијарди Бои - 450 Nit - 4 ms - 60 Hz Освежување Стапка - HDMI - Display Port - USB Центар, KVM Switch Lenovo Think Vision p27u-20 27" 4k uhd wled LCD МОНИТОР - 16 : 9 - Равен Црн, Гавран Црн 16 : 9 Резолуција со Широк Екран совршен за гледање Филмови, ИГРАЊЕ видео Игри и продолжување со канцелариска работа. 27 " 4 K UHD нуди голема количина на десктоп простор со повеќе од 8 милиони пиксели. Интерфејсот Display Port обезбедува ефикасни и сигурни резултати преку едно поврзување. Погледнете ја вашата содржина лесно во добро осветлени области со осветленост од 450 Гниди. HDMI (Мултимедијален Интерфејс Со Висока Дефиниција) нуди фантастичен квалитет на звук/видео и удобност со еден кабел. 4 ms екстремен режим времето на одговор ги намалува духовите, замаглувањето и лентата во игрите и филмовите што брзо се движат. Технологијата thunderbolt I/O обезбедува брз и сигурен пренос на информации од вашиот компјутер на поврзаните уреди. ВЕЗА монтирање компатибилноста ви овозможува да го монтирате екранот на ѕид или со штанд во зависност од вашите специфични потреби. Вградена Веб-Камера што ја прави лесната комуникација лице в лице во реално време со пријателите, семејството или партнерите за игри преку интернет. WLED позадинско осветлување технологија за подобрена визуелна јасност.

Главните својства

Избор на купувачот

Таа е силна внатре и надвор! Оставете ја да се активира со оваа претстава RBX сет! Девојки од 3 парчиња меша

Дозволете му на вашето мало момче да направи прскање во разнобојните и забавни стебла за пливање на Wonder

Уметник : Carolee Vitalettisubject : Floral Style : Modern & Modern and Modernively Product Тип : Галеријаобвиткано платно уметност Ова подго

Имајте вкусна закуска додека се држите до диета без пченица со нафта без ванила на Schar Gluten...

Дајте му на вашиот кревет прекрасен завршен допир со мојата куќа во Тексас, quаклин, бел здолниште со пам�

Колачињата од дома никогаш не дошле полесно Само ставете ги кружните тесто за колачиња на лист за колач�

Обично, удобно, куловаа качулка од вратоврска од ordордаче Гроздобер ги проверува сите вистински кутии...

Завршете го денот на пријатна нота со сет за спиење и панталони од тајно богатство Доволно удобно за спи

Вештерката D932 мочуриште е модел на гума за гуми од кал кој има режија на шема на шара Поставувањето на аг

Високи квалитети подготвени за печатење на уметноста на Hangfine од уметничкиот колектив на Мармонт Хил, Ма

"Додадете боја и удобност во кој било простор во вашата канцеларија или дома со овие украсни естетски тр

Уметник : Danhui Naisubject : Typography Style : Modern & Modern and Modernively Product Тип : Галеријаобвиткано платно уметност Ова е подго

Изолираниот лов на машката „Realtree“ е како голема мечка прегратка за да ве загрее кога студот се обидува

Калифорниски мириси на дланките хартија Сакраменто јаболкова воздух освежувач на воздухот испорачува

"Додадете боја и удобност во кој било простор во вашата канцеларија или дом со овие декоративни естетск�

Универзалниот штанд со хамак со двојно хамак е нашето омилено и најпродавано комбо Двојната лежалка е н

Ultra Z900 од Toyo е целата сезонска турнеја гума дизајнирана да испорача животен век од врвна класа, сигурен к

Совршено за кога е во движење, овој атлетски работи момчиња ткаени џогер е само вистинското откритие До�

Вашето мало девојче може да го облече своето мало девојче со ова симпатично совпаѓачко спиење поставен�

Чувајте е едноставно Овошјето на светлината со 2пакувања со 2пакет градник е вашиот најдобар основен до�

Подигнете ги вашите ансамбли со колекцијата Шани од страна на Gournee Рабни платно на платно и детали за пл�

Уметник : Јан Бензсубјект : Animalивотни Стил : Модерни и современи Производ Тип : Галерија обвиткано платно

Освежете го креветот со овие разноврсни секојдневни чаршафи Комплетот е изработен од 250нишки, богата со

Забавувајте се додека се забавувате низ куќата или барате мед со овој костум за жени во Унијата инспири�

Велики Домашни елементи на природата I Premium Rramed Print, 22,5 "x 30,5 "Подготвени за виси, црна (сет од 2) Додадете па�

Не дозволувајте мекоста на оваа брана добра џемпери будала Со тежок надворешен слој и мека допир завршу

Нашата традиционална и рачно изработена фудж е стручно направена со вкусот на виски од Гренген и го пра�

Scroll