Ново
Летечкиот бамбус вилинско коњче Играчка Летање Бамбус Вилински Коњче Играчка Влечење Низа Бамбус Вилински Коњче Играчка За Отворено

Летечкиот бамбус вилинско коњче Играчка Летање Бамбус Вилински Коњче Играчка Влечење Низа Бамбус Вилински Коњче Играчка За Отворено

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 2.00

Опис. Овие надворешни летечки играчки од бамбус вилински коњчиња се изработени од врвен материјал, издржливи и практични за долготрајна употреба. Оваа смешна и интересна играчка на отворено обезбедува динамична забава на децата со високи летови. Родителите можат да ја играат оваа играчка со деца, можат да го подобрат односот родител-дете. Карактеристики. - Боја : како што е прикажано. - Материјал : Дрво. - Големина : 15, 00Х15, 00Х2, 50см/5, 89Х5, 89Х0, 98инч (повлечете низа бамбус вилинско коњче);. 16, 00Х14, 50Х1, 50см/6, 30Х5, 71Х0, 59инч (рачно изработено бамбусово вилинско коњче). - Изработен е од безбеден материјал, цврст и издржлив и може да ви служи долго време. - Ова е креативна и уникатна летечка играчка од бамбус вилинско коњче што може да му донесе многу забава на вашето дете. - Креативните играчки можат ефикасно да ја подобрат практичната способност на децата и да им помогнат на децата да вежбаат. - Можете да ги придружувате вашите деца да играат заедно за да ги приближите односите родител-дете .  . - Внимателно направените играчки се удобни, а вашите деца можат да ги користат со мир на умот. Изработен е од безбеден материјал, цврст и издржлив и може да ви служи долго време. Влечење Низа Бамбус Вилинско Коњче Бамбус Вилинско Коњче Летање Играчка Отворено Летање Бамбус Вилинско Коњче. Ова е креативна и уникатна летечка играчка од бамбус вилинско коњче што може да му донесе многу забава на вашето дете. Креативните играчки можат ефикасно да ја подобрат практичната способност на децата и да им помогнат на децата да вежбаат. Можете да ги придружувате вашите деца да играат заедно за да ги приближите односите родител-дете. Внимателно направените играчки се удобни, а вашите деца можат да ги користат со мир на умот.

Главните својства

Избор на купувачот

Висококвалитетни Материјали : стискачот за цевки за паста за заби е изработен од висококвалитетен нерѓ�

Цетрио Отворен Преден Кардиган Лесен За Жени Графичко Печатено Копче Падне Трендовски Исечен Клиренс С

Опис Птичјото гнездо може да постави лесни и мали предмети, како што се бонбони, велигденски јајца итн...

Кожено издание Јазик : Шпански Волумен : Т 3 Кожно Врзување На 'рбетот и Аглите со печатење На Златни лисј�

МЕШАНА РЕСИ ЗА ДИПЛОМИРАЊЕ ВО БОЈА : ГО КОМПЛЕТИРА ИЗГЛЕДОТ НА ДИПЛОМИРАЊЕТО И ПРАВИ ОДЛИЧЕН СУВЕНИР ЗА

Пренослив Отстранувач На Влакна Рачно Отстранување На Влакна Од Облека Двострано Отстранување На Зама�

Алуминиумски Капак За Менувач На Потпетици За Мотоцикли Погоден За FLHT FLHX CVO 19802019спецификација : Состојб�

Ве молиме љубезно забележав дека оваа ставка се продава По Извор Од Пазарот На Џојбај.Описr...

95"Size : MBust : 7896cm / 30 меки удобни божиќни пижами за жени меки удобни пижами за жени меки удобни фланелни пижа

Златна Фолија Метални Балон Тежини Прикачете ги овие тежини на букети со балони за шарени лесни за прав�

Чувајте го вашето срце во целата ваша игра со оваа неверојатна софтбол облека Оваа уникатна облека за ф�

Кожено издание Јазик : Англиски Волумен : в 1 Кожно Врзување На 'рбетот и Аглите со печатење На Златни лис�

Полиестер со висок степен Луѓето често се прилагодуваат и се чувствуваат опуштено Изработени од високо

Scroll