Ново
Лолмот Женски Секси В-Вратот Шпагети Ремен Без Ракави Ками Фустан Светки Светки Сјај Боди Макси Фустани Заврши Клуб Партија Фустан

Лолмот Женски Секси В-Вратот Шпагети Ремен Без Ракави Ками Фустан Светки Светки Сјај Боди Макси Фустани Заврши Клуб Партија

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 3.33

Моден дизајн!Материјал : 80% Полиестер,20% Ленсезона : четири Сезони должина На Ракавот : Перење Без Ракави : Миење Раце, не белило, исушете Ја Линијата во сенка, не пеглајте етикета : Тип На Шаблон : Секвинстил : мода супер убава облека за бремени жени, Погодна за бремени жени моден дизајн ве прави попривлечниодлични за секојдневна, дневна или фотосесија, исто така одлична идеја за вас покажете подароци изработен Е Од Висококвалитетни Материјали,Меко Чувство На Рака, Без Никаква Штета На Вашата Кожа,Ве Молиме Дозволете Мала Разлика Од 1-3 См Поради Рачно Мерење и мала варијација на бојата За Различни поставки на екранот, ви благодариме за разбирањето!1 инч = 2,54 см ви благодариме и убав ден!Пакетот вклучува : Фустан Од 1 ПАРЧЕ + Единствена Карактеристика Овој Светкав Фустан За Жени Има Светки, Ремен За Шпагети, Растеглив, Без Ракави, Скриен Патент, Завиткајте Полите, Бодикон.

Главните својства

Избор на купувачот

Пронајдете ја вашата нова омилена облека со оваа јуниори без граници надвор од рамената на капчињата со

Повод : Одличен фустан за жени секојдневен / плажа / забава / дневно / канцеларија / свечена / дома / одмор /

Големина(инч) ТИП ИЛИ КАРАКТЕРИСТИКИ : прашка фустан лето; прашка се облекуваат жените, мини фустани за ж

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 96см / 37.80" Половината : 6273см / 24.4128.74" Хип : 106см / 41.73" Должи

88 "Половината : 95cm / 37.83" Големина : XXXL Големина.67 "Должина : 91cm / 35 : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Би

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Макси Фустан, Секојдневни Долги Фустани, Летен Сара�

Ние се обидуваме да им помогнеме на сите наши клиенти.П : кога вашата нарачка ќе биде испратена ?О : вашит�

Женски Моден Секојдневен Еднобоен Памучен Џебен Фустан без Ракави Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот

Содржина на пакетот : 1 Х Женски Фустан (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1 Ви дава Прекрасно Искуств

☀●Клучни зборови на производот + Нето Предиво Вез Фустан Без Ракави Принцеза Фустан Памук Лен Возбуда �

Женски Летен Секојдневен Круг Вратот Краток Ракав Слабеење Цврсти Фустани Карактеристики : Изработен е

Udaxb женски фустани модно печатено тркалезно деколте макси датум макси фустани 2xl Ве молиме, не само што г

Scroll