Ново
Лолои II Јоцелин југозападно небо мулти -област килим

Лолои II Јоцелин југозападно небо мулти -област килим

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 11280.00

Намалување на полиестер во Турција, колекцијата Јоцелин прикажува антички инспирирани мотиви, модернизирани од богата палета на бои и конструкција дизајнирана да издржи сообраќај на нозете. Дизајниран во САД, Лолои е наградувана компанија која може да се пофали со престижни награди, како што се „Најдобар производител на килими на годината“. Познати по иновации, тие напредуваа во индустријата за килими со најновите текстури, тренд дизајни и комбинации на бои. Земја на потекло : Турција. Висина на купот : 0,44 ”. Моќта се наomираше. Исчистете ги излевање веднаш со размачкана со чист сунѓер или крпа. Вакуум внимателно без Beater Bar. Соодветната подлога за килим е препорачливо на сите површини за да се спречи лизгање, додавање перница и подобрување на издржливоста . Бојата може да се пренесе и не треба да се постави директно над постојниот тепих.

Главните својства

Избор на купувачот

Време е да седнеме и да се дружиме со овој многу специјален нов килим со рамен ткаенина на отворено од ко

Додадете допир на рустикална елеганција во вашиот дом со колекцијата Вилма Прецизно ткаената конструк�

Одличен вовед на гроздобер стил во вашиот дом, колекцијата „Вајлдер“ нуди топли килими со тон Со страт�

Преголемите геометриски стилови како оние во колекцијата Сан Франциско заземаат централна фаза за да с

Колекцијата Канон е одличен начин да се истражат различни стилови на дизајн и теми...

Изберете од низа нијанси од студените тонови до топлите нијанси со колекцијата Фурни Цврста боја со гус

Колекцијата Трафалгар ги прикажува традиционалните инспирирани дизајни кои ги прикажуваат безвременс

Безвременски и преоден, украсна решетка се фрла во неутрални нијанси над сина база во софистициран стил

Постигнувајќи безвременски тренд што ќе одговара и на вашите простории во затворен и на отворено, колек

Колекцијата на хаблум ги прикажува традиционалните инспирирани дизајни кои ги прикажуваат безвременс�

Уживајте во нов стил оваа сезона со едноставно Daisy 3 'x 5' Explorer Blue Pan Bubbles Spring Chenille килим од нашата фанки џанк

Симплистичките, но привлечни килими од колекцијата Katori, без напор, служат како примерна претстава на со�

Прецизно ткаената конструкција на овие парчиња може да се пофали со издржливост и ќе обезбеди природен

Направено за сончеви денови пред, колекцијата Зора е затворен / отворен килим кој изгледа како ткаен сис

Никогаш не можете да тргнете наопаку со неутрални тонови и традиционални обрасци Колекцијата Касен ги �

Колекцијата Weave & Wander Melmas е машина направена во светлечка вискоза и полиестерска мешавина изложба тради�

Во животот е плажа, самоуверена фигура се соочува со запален небесен предмет Колекцијата „Недела џунгл

Стилски потресена и пукана со рустикален шарм, овој модерен килим на апстрактна област веднаш ќе го под�

Турката во областа Mohawk Home Alderley се одликува со сложено украсен дизајн на плочки во богата комбинација на

Колекцијата Алби ги прикажува традиционалните инспирирани дизајни кои ги прикажуваат безвременските �

Создадете празнична и забавна атмосфера во вашиот дом оваа сезона на Ноќта на вештерките со нашата Simply D

Намачкана со моќност на полиестерскиот куп во Турција, колекцијата Сабан нуди традиционално инспирира�

Чувајте го класичен со цветни дизајни на овие традиционално стилизирани килими Со привлечен приврзок и

Чупните дизајни во комбинација со исклучителната удобност на технологијата Gelness ќе обезбедат континуи�

Светли, разиграни бои и динамични геометриски обрасци му даваат на колекцијата Добри вибрации остра, мо

Симплистичките, но привлечни килими од колекцијата Лора, без напор служат како примерна претстава на со

Украсете и персонализирајте го вашиот дом со едноставно килим во затворен простор Едноставно Daisy 3 'x 5' м�

Симплистичките, но привлечни килими од колекцијата Сирен, без напор, служат како примерна претстава на �

Scroll