Ново
ЛОЛОИ Втори Венс Ориентал Деним Гулаб 2'-7 12'-0 Тркач Килим

ЛОЛОИ Втори Венс Ориентал Деним Гулаб 2'-7 12'-0 Тркач Килим

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 2.67

Моќ-се појави на 100% полипропиленски куп Во Турција, Колекцијата Венс нуди разновидна низа модели. Од модерна до традиционална, смела до суптилна, Венс е една од нашите најразновидни колекции досега. Традиционално инспирираните дизајни од нашата колекција Венс отелотворуваат безвременски мотиви кои пленеле и инспирирале со генерации. Колекцијата Венс е моќност на полипропилен, нудејќи долг живот, одржувајќи ја својата текстура, боја и целокупната убавина во годините што доаѓаат. Со тоа е низок куп овој килим гарантира ниско одржување и лесно чистење. Традиционално инспирираните дизајни од колекцијата Венс ги спојуваат безвременските мотиви со современиот дизајн, без напор го заживуваат и подигнуваат вашиот декор простор. Одликувајќи се со тексас боја база со гулаб дизајн акценти. Овие дизајни со моќност се сложено изработени со користење на најсовремена технологија која овозможува детали што не можат да се реплицираат рачно. Тепих рампа препорачува да се спречи лизгање. Овој тркач 2' -7" х 12 " е идеален за ходници, спални соби и кујни. Одлично за раскинување на декор простори, добар тркач природно може да ги оддели приватните области на вашиот дом како спални соби од други заеднички простории, како што се трпезарија или кујна.

Главните својства

Избор на купувачот

Високо издржлив и мазен под нозете, колекцијата на ulesулс го доловува класичниот дух на Крис ја сака сора

Стара душа, нов дух Намалување на моќност од 100% полиестер во Египет, колекцијата Винтер прикажува еденн�

Издржлив и мек, Колекцијата Самра е моќна во Турција од 100% полипропиленски куп Понудена во широк спекта�

Класичните ленти додаваат стил под нозете со нашиот килим на главната улица Како дел од нашата колекциј

Уште од првиот чекор, вашите стапала ќе се релаксираат во плишаноста На Олин Шаг Рачно тафтувана Во Инди

Инспирирана од класичниот марокански килим, колекцијата Алис е производ на соработка помеѓу Крис ја са�

Нашиот килим на Мидтаун Трелис од селската колекција е совршена комбинација на геометриска и лента за ш

Со традиционалните мотиви и дизајнерски елементи пронајдени во гроздобер турски Килими Оушак, Колекци�

Шарени, издржливи и достапни, Надија е нашето современо сфаќање за класика Моќсе појави Во Турција од 100%

Инспирирани од антички турски теписи Ошак со големи мотиви, колекцијата Монро го модернизира традицион

Шарени, издржливи и достапни, Надија е нашето современо сфаќање за класика Моќсе појави Во Турција од 100%

Однесете ја вашата соба на нови височини со отворот за очи и динамичната Колекција Данте Моќност на пол�

Закачена од 100% волна, Оваа Колекција Масаи е помека страна на саваната што ја оживуваат занаетчиите во И

Моќсе појави на 100% полипропиленски куп Во Турција, Колекцијата Венс нуди разновидна низа модели...

Ibrивотен, но сепак класичен, колекцијата Розмари е една од колекциите на килими со потписи во лансирањет

Лесно на очите, удобно на нозете Нашата прва колекција со cloudpile®, Колекцијата Маргот се омажи за луксузн�

Нашиот килим на Мидтаун Трелис од селската колекција е совршена комбинација на геометриска и лента за ш

Рачно затрупана од волна и јута, колекцијата Поли за Крис ја сака iaулија Х Лолои носи свежо преземање на

Рачно затрупана од волна и јута, колекцијата Поли за Крис ја сака iaулија Х Лолои носи свежо преземање на

Инспирирана од класичниот марокански килим, колекцијата Алис е производ на соработка помеѓу Крис ја са�

Scroll