Ново
Лопатка за пливање 10 20 30, с Лопатка Опашка Мека Пластична Бас Мамка Мамки, Пробит Пливач, Пластична Мамка За Морска Вода Слатководни Риболов

Лопатка за пливање 10 20 30, с Лопатка Опашка Мека Пластична Бас Мамка Мамки, Пробит Пливач, Пластична Мамка За Морска Вода

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 2.00

Пливачката не само што изгледа и се движи како жива мамка, туку и има вкус на една. Тесно го имитира изгледот и пливачкото дејство на вистинска мамка риба, токму она што гладните риби не можат да го игнорираат.Природни Масла : Опремени со високо концентрирани, природни масла изречени од жива мамка, помагаат да се привлечат рибите и да се задржат подолго за попозитивни куки.Реална Акција За Пливање : дизајнот На опашката Со Лопатка со супер мек материјал носи исклучително примамлива акција за пливање за привлекување гладни риби. РЕБРЕСТИ ДИЗАЈН длабоките ребра ви овозможуваат да ги натоварите со вашиот омилен мирис за тоа малку дополнително ако сакате, а исто така и помагаат на опашката на мамката да боб заедно во струјата за да го привлече најблискиот предатор. ОПАШКА со ЛОПАТКА меките мамки за капење имаат рамна опашка со лопатка со висока акција, помага да се размавта и вибрира со тврд удар, обезбедува акција што привлекува риба на која басот има проблеми да се спротивстави.Дизајн без плевел : опашката на лопатката е опремена со еден отвор за кука одозгора и друг отвор за кука во стомакот за полесно местење и подобри куки и помага да се закопа точката на куката за да не се заглави со тежок капак.Поголема Количина Спакувана : како потрошен материјал, побарувачката за мамка е релативно голема, така што голем број пакувања можат подобро да ги задоволат потребите на риболовниот човек. КУКА СЛОТ пливање (2 во, 3 во, 4 во) е опремен со кука слот на врвот и уште една кука слот во стомакот за полесно местење и подобро куки, помага закопа кука-точка да не се заглавени со тешки покритие.Пластичен Бас Мамка : меките мамки за капење имаат рамна опашка со лопатка со висока акција, помага да се размавта и вибрира со тврд удар, обезбедува акција што привлекува риба на која басот има проблеми да се спротивстави. Нашата мамка е спакувана од 40 во 2 инчи, пакување од 30 во 3 инчи, пакување од 20 во 4 инчи и пакување од 10 во 8 инчи за избор.

Главните својства

Избор на купувачот

Канде наместените црви фаќаат бас со децении Природен изглед и мирис со анасон, овие мамки се достапни в

Опис : * Сосема нов и висок квалитет* Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и функционален* ф

Опис Оваа ставка е риболов ракчиња наведуваш со кука Изработен е од пластика и метал...

Внатрешна бас челична топка.П : дали е најдобро да се користи во заматена или чиста вода?.3 Д реален изгле�

"Легендарниот" басЗатворач Магнум верзија На басзатворачот е голем, дебел природен изглед, црв со мирис

Истражете повеќе можности со заливот де Нок шведско Мозолче Езеро / Река / Сурфање Бас / Лажица Лосос / Жи�

Смит ДКонтакт миноу мамките се иновативните минијатури за пастрмка, кои ќе се користат во белите реки...

Уникатни Поволни Цени 3 Парчиња Риболов Мами Непредвидливи Мамки за Риболов На Бас Доживотна Слатковод�

Опис : *Сосема нов и квалитетен*Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и практичен за употре�

Привлечете го вниманието на басот И другите риби од дивеч Со Среќа Е Штрајк 6 " Вртење Опашка црв меки мам

Даниелсон Скагит Лажица Бас / Пастрмка Езеро / Река / Сурфање Риболов Мамка, Виножито Пастрмка, 1 / 4 мл...

Опис : *Сосема нов и висок квалитет*Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и практичен за упо

Scroll