Ново
Луијен Шифон Здолниште Шифон Цврст Нов Фустан Во Летен Стил

Луијен Шифон Здолниште Шифон Цврст Нов Фустан Во Летен Стил

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 380.64

Големина : М Биста : 86см/33,86" Должина : 82см/32,28" Големина : Л Биста : 89см/35,04" Должина : 83см/32,68" Големина : XL Биста : 93см/36,61" Должина : 84см/33,07" Големина : XXL Биста : 97см/38,19" Должина : 85см/33,46" Големина : xxxl биста : 101cm/39.76" должина : 86cm/33.86" Жени Мода Лето Дама елегантен v-вратот краток ракав чиста боја партија фустан Features : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за вашето секојдневно носење2.Одлично за забава, Дневно, Плажа, сигурен сум дека ќе ви се допадне!3.Висококвалитетен фустан, совршен за отворено/забава 4.Перспективните панталони се совршени за коктели5.Направете да изгледате многу привлечно и елегантноинформации за производот : Пол : Женаоваа здолниште Е Еластичност Тип : Дресматеријал : Тип На шема Од Полиестерски влакна : Стил На Печатење : Секојдневно, Сладок Ракав : Долг Ракавеластичен Пакет вклучува : 1 ПАРЧЕ Dress Size Bust Length M86cm/33.86"82cm/32.28"L89cm/35.04"83cm/32.68"XL93cm/36.61"84cm/33.07"XXL97cm/38.19"85cm/33.46"XXXL101cm/39.76"86cm/33.86"Size : MBust : 86cm/33.86"Length : 82cm/32.28"Size : LBust : 89cm/35.04"Length : 83cm/32.68"Size : XLBust : 93cm/36.61"Length : 84cm/33.07"Size : XXLBust : 97cm/38.19"Length : 85cm/33.46"Size : XXXLBust : 101cm/39.76"Length : 86cm/33.86" ➽Карактеристики : долг фустан, еднобоен фустан, сладок.

Главните својства

Избор на купувачот

Ласкаво до дефект време и плетениот миди фустан на Тру е неспорно лесен, со меко чувство и дизајн на пуло

Сезона : umn, зима, пролет, лето Пол : Жени Прилика : Дневно, забава, банкет итн Стил : Елегантен...

О : Да, ако производот што го добивате не е како што е опишано, ние сме подготвени да ви дадеме 100% поврат О

Ако Барате Совршени Подароци / Подароци За Вашата Сопруга, Мајки, Баби, Девојки, Сестри, Тетки, Братучед,

Детали за производот КАЗКСД Летни Фустани За Жени Мода VВратот Без Ракави Цветни АЛинија Фустани Долги �

Материјал : Polyester5.Great Elasticity Fit : Fit ture to Sizethickness : Standard Style : Casual Culle : VNeckclothing должина : средно теле ве прават по

Во центарот на вниманието . Миди фустан на Софија Вергара Едноставно неодоливо, овој фустан ја комбинир�

Женски Моден Обичен Ремен Без Ракави Без Ракави Отворен Грб Секси Фустан За Печатење ве Молиме проверет

Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или о

18" рамо : 67см / 26.18" Колк : 136СМ / 53.80" Ракав : 39см / 15.35" Половината : 105см / 41.46" големина : 3хл Сад : 18 еу : 48 велика б

94" Половината : 95cm / 37.Модниот дизајн може да ве направи повеќе и виталностшто добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски

Жените Секојдневен Секојдневен Кошули Круг Вратот Краток Ракав Маица Лабава Маица Блуза Туника...

Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот.65" ГОЛЕМИНА : XXL сад : 10 в

Големина : S : 4 Велика Британија : 8 EU : 34 BUST : 84 CM / 33.07 '' Weist : 66cm / 25.98 '' Должина : 84cm / 33.07 '' Големина : M : 6 Велика Б

01" Ракав : 23 Пребарување клучни зборови : Фустан За Џемпер,фустани за жени 2022 година,венчаници за жени,фус

Големина : И Големина : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 7082см / 27,5632,28 "Половината : 62см / 24,41" Колк

Youе ви донесеме висококвалитетна услуга по продажба Производство надвор од концептот од моделот што го

Памучна мешавина, растеглива ткаенина, многу мека и удобна за носење Сплит / елегантни / долги ракави / ви

Женски Летен Нов Тенок Фит Цврст Фустан Со Темперамент На Вратот Материјал : полиестер Боја : како што по

Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Треба Да Го Повикате И Нашиот, Што По

Дизајн : овој фустан е полн со дизајн, модерен дизајн може да ве натера да се истакнете во толпата, класич

Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот Ласкање На Пов

: СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 98см / 38 Повод : Одмор, секојдневен живот, роденден, состано

Спецификации : Бои : Сина Боја : 12 Сезона : Цела Сезона Пол : Женски Материјал : Полиестерска Пригода : Разн�

Карактеристики : Секојдневен Фустан,Лабава,Секојдневна Облека, Стилски и моден дизајн ,Печатење, Долг Р�

Материјал : Памучна Мешавина Прилика : Дневна, Секојдневна, Спортска Сезона : umn, Зимска Шема Type : Solid1.It изр

Функција : Изработен е Од Висококвалитетни Материјали,доволно издржлив За Вашето Секојдневно Носење Об

Scroll