Ново
Луис Н Кларк ДЕН 40л Блу

Луис Н Кларк ДЕН 40л Блу

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 159.84

Овој водоотпорен Дневен Пакет Луис Н Кларк е совршен за сите авантури на отворено, од качување до пешачење, кампување и сите спортови на вода. Карактеристики поместени, ремени за дишење и целосно прилагодлив хардвер за да се приспособат на носителот и вертикално и хоризонтално од извидници до екстра големи мажи . Лесно затворање со ролна формира водонепропустлива заптивка. Луис Н Кларк Ден Пакет, 40Л, Блу : овој водоотпорен Дневен Пакет Луис Н Кларк е совршен за сите авантури на отворено, од качување до пешачење, кампување и сите спортови на вода. Карактеристики поместени, ремени за дишење и целосно прилагодлив хардвер за да се приспособат на носителот и вертикално и хоризонтално од извидници до екстра големи мажи . Лесно затворање со ролна формира водонепропустлива заптивка.

Главните својства

Избор на купувачот

Димензии На ранецот со двојна Преграда 18" х 6,5 " х 14 "(Л х ш х) Ранец со средна големина со многу товарна соб�

600негирачки полиестер; прилагодливи, обложени ремени за ранец; горна рачка за фаќање; главна преграда со

Оваа мултифункционална тактичка кеса може да се користи како пакет за градите, торба за гласник и торба

Олимпија Сад Мелоди 19 ' Тркалачки Ранец Изграден од издржлив полиестер рипстоп Агол сече џамбо вдлабнат

Овој ранец е комплетно кабриолет торба за опрема : трансформирајте ја од нејзината форма на ранец во одл

Лесниот ранец LNWH е изработен од висококвалитетна издржлива обична ткаенина pu со висока густина.Прошире

Пакетот За Денот На Електролажата не само што е супер лесен, туку вклучува и џеб заштитен СО РФИД за ваши

Благодарам! 1 Забелешка : 1 Лесно за зачувување НА ВАШИОТ КОМПЈУТЕР, списание, таблет, чадор, телефон, само

Вистинската боја може да биде малку поинаква од сликата поради различен монитор и светлосен ефект...

Тимскиот Ранец под Оклоп е совршена комбинација на практични и трендовски Со затворање на патент и реме

Scroll