Ново
Магнетни Нокти Меки Топки

Магнетни Нокти Меки Топки

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 0.33

1.ОВИЕ 3д украси за нокти се направени од меки помпони, кои се слатки, шармантни и меки, што ги прави вашите нокти да изгледаат попривлечно и шармантно.2.Овие магнетни помпони се супер меки и меки. Не само што е доволно лесен и тенок, туку помага и да се создаде подобар стил на ноктите. 3.Моќниот магнет може да се поврзе со ноктот без да се грижите дали ќе падне.4.Пом за нокти е отстранлив магнетски дизајн, кој е лесен за употреба и расклопување. Можете слободно да ги отстраните овие слатки крзнени топчиња додека ги миете рацете или спиете за да избегнете нивно оштетување. Можете исто така да ги промените во различни бои според расположението или облеката.5.Кога топката за коса ќе се извалка, можете да ја отстраните одделно и да ја измиете со проточна вода, а потоа да ја исушите на воздух за да ја вратите нејзината форма. Многу е лесно да се исчисти и може повторно да се користи. 1.ОВИЕ 3д украси за нокти се направени од меки помпони, кои се слатки, шармантни и меки, што ги прави вашите нокти да изгледаат попривлечно и шармантно. 2.Овие магнетни помпони се супер меки и меки. Не само што е доволно лесен и тенок, туку помага и да се создаде подобар стил на ноктите. 3.Моќниот магнет може да се поврзе со ноктот без да се грижите дали ќе падне. 4.Пом за нокти е отстранлив магнетски дизајн, кој е лесен за употреба и расклопување. Можете слободно да ги отстраните овие слатки крзнени топчиња додека ги миете рацете или спиете за да избегнете нивно оштетување. Можете исто така да ги промените во различни бои според расположението или облеката. 5.Кога топката за коса ќе се извалка, можете да ја отстраните одделно и да ја измиете со проточна вода, а потоа да ја исушите на воздух за да ја вратите нејзината форма. Многу е лесно да се исчисти и може повторно да се користи.

Главните својства

Избор на купувачот

Спецификација : Моќност : 16w (максимум) Големина : 45мм58мм Боја : бела, црна, розова, сина, зелена, виолетова

Раскинува гел кога се потребни светла за суровини / LED Обликување на ноктите Нежно полирајте ја површина

Спецификации : Оваа четка за уметничко пенкало е изработена од високо квалитетен материјал од најлонск�

Сосема нова формула, нови бои и ново дизајнирана четка која ви дава прекрасна завршница со висок сјај и �

Опис Овој стил професионална датотека за нокти е добро изработена од материјал од нерѓосувачки челик п�

Опис : Различни од другите украси за нокти, нашите пенливи декорации за 3Д нокти се дизајнирани со креати

Среќен Шарм инспириран лакови 2 пакет виолетова и сјајна црвена лак за нокти со Среќен Шарм иконски нал�

Информации за производот : овој комплет за умирање за гравирање на ноктите е ултра тенок со многу слотов

Описи : Нашите 3д кристали за уметност за нокти се достапни во различни жешки стилови за да одговараат н�

Карактеристики : 1 Висок Квалитет : нашите лажни нокти се изработени од висококвалитетен материјал од см

Опис : Доаѓајќи со материјал со добар квалитет, советите за нокти не се лесни за кршење и можат да бидат л

Ножици За нокти, Комплет Машинки За Нокти, Пренослив Антилизгање За Спецификација За Домашно Патување :

Палетите Со Сјај Ултра Сјај се лесни за нанесување ленти за нокти кои даваат брзи, долготрајни резултат�

Налепници за нокти во форма на срце мали свежи додатоци за нокти налепници за нокти од праска од срце ка�

Шминкајте ги ноктите, притоа дозволувајќи им да дишат природно Мавала Мини Боја Крем за Боја на Нокти 5м�

Налепница за уметнички дизајн Полски совети Декорација DIY маникир Мани фолија лепило Нов трансфер печа�

Долготрајна Употреба : Изработени со висококвалитетен материјал, лажните нокти се безбедни, нетоксични

Ревлон Со Максимална Брзина Брзиот Сув Емајл за Нокти обезбедува завршница со еден слој, квалитетен сал

краток опис не е достапен Материјал : лак формулиран со суровини кои обезбедуваат долготрајна и светла �

Информации за производот материјал : Количина На Алуминиумско Пакување : 1 боја : 3 рок на траење : 24 месец�

Големина : 3,7 см х 5,8 см ( )Класификација : ножици за Нокти, Секач, Ножици Карактеристика : Мултифункционалн

3 Кутија Декорација За Уметност На Нокти Убава Атрактивна Безбедна Декорација На Нокти Додатоци За Праз

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на квалитет : Како што се прикажува сликата : 4mmquantity : 100 / 1 bagweight �

Овој комплет вклучува количина На (1) Елегантен Премиум Јаглероден Чешел За Задевање Отпорен На Топлина,

1.додадете сјај и гламур во вашите занаети, направете ги вашите нокти повеќе блескави и шармантни...

Scroll