Ново
Маица со маица на Глоквис, долги ракави врвови со цврста боја

Маица со маица на Глоквис, долги ракави врвови со цврста боја

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 3.33

Опис : Пол : Девојки, деца, Toddler Style : Детска екипаж маица, врвови со долги ракави, пролетен есен одмор Teespattern Тип : Цврст колорист : розова, жолта, сина, бела, црна, зелена, беж (по избор) Големина : 90см, 100см , 110см, 120 см, 130 см, 140 см (следете ја табелата со големина за да изберете) Материјал : Памук спандекснеклин : Должина на екипажот на екипажот : Долга ракавица : Пролет, лето, есен, Винтокации : Обични, патувања, Фотографија, забава, забава, забава, секојдневно : 1. Стилскиот дизајн на цврста боја го прави вашето дете попривлечно.2. Врвовите со долги ракави на екипажот на вратот на екипажот се лесни за носење и полетување.3. Совршен за роденденски подарок, дневно носење, домашно носење, спиење и игра, секојдневно, облека на отворено, забава, патување, празнични облеки, фотосесија и повеќе. Содржина на пакувања : 1 x Девојче маица (други додатоци не се вклучени) Совети : 1 . Ве молиме, споредете ги деталните големини со вашите пред да купите !!! 2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме, дозволете 1-3см да се разликува како резултат на рачното мерење, благодарам. (Цело мерење во CM и ве молиме забележете 1cm = 0,39inch, 1inch = 2,54 см) стил - Детски девојки со долги ракави, модерни врвови, маица за пролетни есен, празник основен пулвер врвот. Материјал - 95%памук, 5%спандекс. Ткаенината е мека и еластична, удобна за вашата кожа. Дизајн - Обична симпатична цврста боја маица со долга ракав, меки меки дизајнерски маички, вратот на екипажот лабави обични памучни врвови, тоа е смешно и едноставно. Повод - Едноставен и дизајн на природата ја прави оваа туника врвна совршена за работа, обична, празнична забава, пикник, секојдневно носење. Мерење - Ве молиме, погледнете ја нашата табела со големина во втората детална слика.

Главните својства

Избор на купувачот

Специјална Младинска Маица За свесност за Аутизам Со парчиња сложувалка и акростична порака : СЕКОГАШ У

ДИЗАЈН НА СЕКОЈДНЕВЕН СТИЛ : овие Ноќни Кошули за Девојки имаат дизајн на вратот, и овие кошули за спиење

Таг Бр.Препорачана Големина На Половината Crotch XS2319.0" / 49cm18.0" / 46cm17.0" / 43cm S3420.5" / 52cm19.0" / 49cm18.0" / 46cm M5622.0" / 56cm21.0" / 5

Оди тим за тај вратоврска! Таа се движи во стил со овие забавни активни хеланки за бојадисување од правд�

50"Size : XXLSize.71"Size : XLSize : Small: 4UK : 8EU : 34Bust : 41.07"Size : XXXXLSize Машка Кошула Дополнителни Спецификации : Бои : Навиза : XX

Време за некое сонце, песок и забава Оваа крвава бранови со ребрести танкини за девојчиња ќе ја има возб�

Големина : 80 Препорачана Возраст : 612 Месеци Биста : 50см / 19,69" Должина : 31см / 12,20" Големина : 90 Препорачана Во

Овој симпатичен и удобен џемпер од Пинк Ангел е совршен за сезоната на празници Мека плетена ткаенина и

80 тите поп култура Вести Териер куче од современ кученце уметник, Киниарт (ака, Ким Нилс)...

kids padded bottoms sweet girls printing Slim padded pants fashion leg lace pants Product name : bottoms Product Size : As shown Packing size : 30cm*20cm*3cm Packing : OPP bag Age : for 2 ye

Зачувајте се на училишните униформни најважни работи, почнувајќи од оваа двојна пакет на момчињата, дол

Scroll