Ново
Мал пакет за гајби за складирање што може да се склопи

Мал пакет за гајби за складирање што може да се склопи

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 335.84

Пакетот за складирање на мали склопување на ездо 3 е идеално решение за складирање. Користете во која било просторија во куќата. Стабилен и преклопен кога не е во употреба. Организирајте неред. Рачки на страни. Лесна чиста пластика. Стабилни, цврсти гајби за складирање; Организирајте неред околу домот; Се склопува за лесно складирање кога не е во употреба; Изработено од трајна пластика. Собраните димензии се 8,66 ”L x 5,75” W x 3,66 ”ч.

Главните својства

Избор на купувачот

Scroll