Ново
Мало Девојче Мрежа Крпеница Фустан, Срце Печатење Краток Ракав Круг Вратот Шиење-Линија Фустан За Денот На Вљубените

Мало Девојче Мрежа Крпеница Фустан, Срце Печатење Краток Ракав Круг Вратот Шиење-Линија Фустан За Денот На Вљубените

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 1.33

Боја : Црвена. Пол : Бебе Девојки. 6-9 Mt Должина : t14, 57 t Bust : t19, 69 t Suggest Возраст : t6-9 Месеци. Карактеристики : Фустан За Денот На Вљубените На Девојчињата, дизајн на крпеница од тул, печатење во форма на срце, кратки ракави, тркалезен врат, верзија во а-линија, прекрасен и сладок фустан. Ветување. 2-3д должина : т19, 29 тбуст : т22, 83 цугест Возраст : т2-3 Години. Шема : Печатење На Срцето. Пакетот вклучува : 1 * фустан, машинско перење, висат за сушење, без пеглање или белење.

Главните својства

Избор на купувачот

Врвен квалитет, мека и дише ткаенина, погодна за носење на бебето во пролет, лето и fall Големина(см)tttttttt t...

29Т 3д Цвет Девојка Светки Чипка Фустан За Деца Свадба Деверуша Партија Партија Матурска Формална Топка �

Мека и удобна, нема штета за здравјето на кожата на девојчињата (Целото мерење во см и ве молиме забележе

Повод : Секоја пригода Пол : Девојки Тип на шема : Отпечатоци Тип на ракав : Долг Ракав Ако имате било какв�

Глиц и гламур! Овој фустан за промена на кратки ракави за кратки ракави на нација е шоу стопер Со сите на�

Подгответе се да се вртите и да танцувате ноќта надвор во чудесното чудо на џемперот за ракав за ракав н�

Инстант Порака Цвет ЛизгачДете И Млади Девојки АЛинија ФустанИнстант Порака е онлајн специјалитет мод

Женски Обичен Моден Чипка Вез Средна Долга Должина Дводелен Комплет Фустанкарактеристики : 1.It изработе

Лесен фустан со долги ракави од Wonder Nation ја одржува добро и се чувствува одлично Симпатична, лесен стил н�

Симпатична рагби лента со поло, со трендовски комбинации на бои Со детали за три копчиња и долги ракави,

Scroll