Ново
Мама мазна црница од свилена перница од куќиште, патување, црно

Мама мазна црница од свилена перница од куќиште, патување, црно

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 463.52

Спиењето на свилена перница, која не само што ефикасно ги намалува брчките за спиење, туку има и одредени навлажнувачки ефекти на кожата. Висока густина ткаена ткаенина, скриен дизајн на затворање на патент. Овие перници се мазни со добра дишеност. Бројни опции во боја се обезбедени за да одговараат на вашиот мебел и декорацијата за домови. Ве молиме, проверете дали перниците ја вклопуваат големината на перницата пред да набавите и да овозможите мала разлика во бојата, како резултат на мониторингот на варијациите на резолуцијата и осветленоста на светлината во студиото. 3 пакувања 19 мама мазна црница од свила од свила од свила. И двете страни 100% од свилена ткаенина од црница. 19 мама свилена перница за коса и кожа. Дизајн со скриено затворање на патент. Пакетот вклучува 3 парчиња перници. Машинско миење или миење на рацете на 30 ° C со помош на соодветно средство за чистење.

Главните својства

Избор на купувачот

Чувајте го вашиот салон за избавување свеж со сјајот антистатички перници За разлика од другите перниц�

Направено од египетска памучна ткаенина, ткаење на 300 теми, Единствени случаи на перници за каросерија з

Додадете декоративен акцент на рачно зашиени на вашиот постелнина со прекрасниот пар за букет букет бу�

Нашите капаци за долга перница од памук се дизајнирани за секојдневна употреба, но сепак дава чувство н�

Меки и мазни, уникатни поговори со свилени перници од свила се изработени од 100% свила од црница од обете

Мадес од 100% од свилена ткаенина од црница, двете страни 19 мама, ткаењето на броењето на низата 350 Свилата

Направено од микрофибер ткаенина, уникатните перници за поволни цени нуди не само мека и удобна текстур

Направено од 100% 110 GSM 1800 серија микрофибер ткаенина, Единствените случаи на перници за поволни цени нуда�

Изработено од 100% полиестерска ткаенина, оваа уникатна декоративна обвивка за перници за фрлање се одли�

Неколку работи се луксузни како и сатенските постелнини Тие обезбедуваат елегантен сјај, и меко свило ч

Направено од 100% 110 GSM 1800 серии микрофибер ткаенина, единствените случаи на перници за каросерија за пово�

Направено од полиестерска сатенска ткаенина, уникатната обвивка за перници на телото на договори нуди �

Не може да се направи занаетчиство и лесна нега : Нашите случаи со перница од мешавина од свила се дизајн

Scroll