Ново
Машка и голема машка јакна со качулка, до големина 3x со големина 3x

Машка и голема машка јакна со качулка, до големина 3x со големина 3x

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 432.00

Земете го студот со доверба во машката јакна со качулка со качулка. Комбинирајќи водоотпорна заштита, лесна синтетичка изолација и обичен стил, оваа јакна е одлична за Snowsports, како и за секојдневно носење. Ткаенината и изолацијата на школка се направени од 100% рециклиран полиестер, и покрај тоа што активниот пресек е оптимизиран за движење, сепак можете да додадете слоеви под нив доколку е потребно. Со прилагодливост на аспираторот, полите и манжетните, и џебовите за внатрешни работи на решетката за капи и нараквици, ова е јакна е подготвена за зима. Направено со рециклирани материјали : школка и пополнување направени од рециклиран полиестер. Водоотпорна ткаенина од 2-слој обвивка и клучни споеви запечатени за да се задржат влажните. Изолиран, прилагодлив аспиратор за пријатно, прилагодено вклопување. Ткаенината за дишење нема да се здобие со милост додека работите пот. Активното вклопување на отворено овозможува голема слобода на движење. Внатрешни џебови на градите, затворени за дополнителна безбедност. Удобните џебови со патенти се наредени за дополнителна топлина. Големи џебови за внатрешни работи за да ги чувате вашите ракавици, гравче или што и да е. Падна полите за дополнително покривање и топлина. Прилагодливите манжетни се дизајнирани да го задржат студот. Материјал : Надворешна обвивка : 100% рециклирана полиестерска 2-слој обвивка, 5 K воден пат/3К дише; Изолација Пополнување : 100% рециклиран полиестер. Инструкции за нега : Машинска миење. Земја на потекло : Увезен.

Главните својства

Избор на купувачот

ЛАЖАТ М197 СЕКТОР 20Х10, 5 5Х114, 3 40ЕТ 66,5 ЦБ СЈАЈ АНТРАЦИТ ТРКАЛО ЛАЖАТ М197 СЕКТОР 20Х10, 5 5Х114, 3 40ЕТ 66,5 ЦБ СЈАЈ АНТР

МО34 не е новина или играчка, туку одлично свирење 34" гитара која ја спакува целата способност за играње н

Нека малите играат и се соочуваат со удобност со Skechers Comfy Flex Mini Trainers Оваа лесна лизгање се одликува со ат

спецификации : цветот цоап доаѓа со арома, долг рок на траење, свеж воздух постојат многу стилови на бои,

Оваа слика содржи црвени елф чевли, црвени, сини и зелени снегулки и текст "Толку елфин симпатична" во си�

Информации За производот Сезона : летна Пригода : Секојдневен,Далиј Стил : Секојдневно Вклопување : одго�

Слатката и разиграна блуза со кратки ракави на Georgeорџ Девојки со пилум полите ќе изгледа одлично за сек�

Снуза Пико тракер за спиењеБел, Клучни Карактеристики И Придобивки : Измерете го движењето на абдоминал

Големина : S Биста : 88cm / 34.65" Рамо : 30cm / 11.81" Должина : 62cm / 24.41" Големина : M Биста : 92cm / 36.22" Рамо : 31cm / 12.20" Должин�

Информации за производот : Тип : Рингматеријал : Моисанитестил : природен облик : срцев стил : женски мате�

Хром позлатени челични венчиња, полирани погледи од не'рѓосувачки челик, хромирани центри, кои се ЦПУ, м�

Глорија Вандербилт фармерки Високиот пораст права нога Jeanан содржи 5 џебови Jeanан е 1 броење 1 парче 56,00% п�

Ова е прекрасно 10 каратно жолто злато, 1,8 мм, дијамантсече, кабелски синџир Безбедно е прицврстен со затв

Посветете се да го преминете секој пат на животот заедно со овој елегантен прстен за ветување за кросов�

Новата задна воздушна пружина на арнот а3027 За Шасијата Rangeер Спорт Л494 од Втората генерација Од 20142018 год�

Ахгли Компанија Внатрешен Правоаголник Современи ЦрвеникавоКафеави Ориентални Теписи, 3 'х 5' Дизајнира

За нашата продавница, можете да ја изберете стоката што ви се допаѓа овде Нашата стока е внимателно пров

Погоди на плажа спортувајќи ја вашата омилена изрека со овој привлечен едноделен костим за капење од бе

Меките плетени ткаенини на оваа двојна пижама поставени од тајни богатства го олеснуваат спиењето и да

Материјал за ткаенина : 300д водоотпорна оксфордска ткаенина Капацитет : следење на 20 литри Големина : 20

Ова се висококвалитетни и симпатични боди со кратки ракави направени од 100*% памучни материјали и кои им�

Тема : пејзажапелатива : Современа проповед Тип : Галерија обвиткано платно за трговска марка ликовна ум

Цврст 10к Жолто Злато Неговата Нејзината Тркалезна Дијамант Кластер Појавување Трио Невестинска Свадба

Со Сериозна И Непоколеблива Посветеност Да Им Обезбедиме На Клиентите Широк Спектар На Висококвалитет�

Викерман 7.5 'x 54" Свежа Балсам Ела Вештачка Елка со 1376 пе / пвц совети и 750 Мултиобоени италијански duralit® LED

Исклучителен дизајн што носи убавина во вашиот дом и канцеларија, овој зелен традиционален часовник на

Здраво празници! Исклучете ја следната грда забава за Божиќни џемпери и облечете не се родери за празни�

Вашиот избор кујна современ стил и тонови на сива боја ги прават алатките за собирање на два тона одличн

Уметник : Рајан Фаулерсубјект : Животински Стил : Скандинавски Тип На Производ : Уметност Завиткана Во Га

Scroll