Ново
Машки 8 Велур Кожа Страна Патент Водоотпорен Тактички Подигање, Којот

Машки 8 Велур Кожа Страна Патент Водоотпорен Тактички Подигање, Којот

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 1.33

Адтек 8" Велур Тактички Подигање се дизајнирани за сериозна облека на отворено. Одликувајќи се со целосна житна кожа, оваа чизма е изградена за да ги издржи строгоста на вашата патролна ротација. Хидроизолацијата го прави идеален за сите временски услови и со страничен Патент И Надворешен Ѓон Отпорен на масло и Лизгање, ќе можете брзо да пристапите до вашата опрема доколку е потребно. Нашиот Флексибилен Надворешен Ѓон од Мувла ќе обезбеди дополнителна поддршка, а сепак ќе овозможи флексибилност при трчање низ патеки со пречки, додека Надворешниот Ѓон Од Влечна Гума ќе ве држи исправени на масни површини или за време на брзи застанувања или вртења. Којот Велур Кожа. Водоотпорен. Страничен Патент. Надворешен Ѓон Отпорен На Масло И Лизгање. Агресивен Надворешен Ѓон За Влечење. Флексибилен Надворешен Ѓон Од Мувла.

Главните својства

Избор на купувачот

5 cmcn : 255foot должина : 25.43"големина : 44: 10uk : 8eu : 43jp : 27.обични чевли, чевли На Плажа, чевли за венчавки ,чевли за �

Големина : 39 САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 5.5 ЕУ : 38 ЈП : 24.5 см ЦН : 245 Нога Должина : 24.5 см / 9.7" Големина : 40 САД : 8.5 В�

Ру се шармантни велур акценти на горниот дел, мазен како путер кожен профил и урбано набивање на палецот

5 Cmcn : 265foot Должина : 27cm / 10.5 велика британија : 8.5 Cm27528cm / 11" Големина : 40: 8 Рачно Миење.5 Cmcn : 275foot должина : 28см /

Целата удобност што ја барате со карактеристиките што ги барате Лесна и удобна борба против замор...

Ултралесен дизајн : ултралесен и ултрамек, флексибилен и отпорен на преклопување, дише, удобно вклопува�

Велур и набук инсерти, со задебелен единствен и Силуета На Ганцини на страна Материјал : 100% Други Влакна

Опис : Пол : Мажи, Момчиња Горниот Материјал : Платно Единствен Материјал : Гума Сцени : Внатрешна И Надво�

Содржина на пакетот : 1 Пар Обични Чевли За Мажи (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1 ЛЕСНО ПОВЛЕКУВАЊ

Патики За Машка Боја Со Врвказа Секојдневни Платнени Спортски Чевли Големина : 39 Должина На Стапалото : 2

Scroll