Ново
Машки Пропет Старк Патики Црна Кожа 9. 3Е

Машки Пропет Старк Патики Црна Кожа 9. 3Е

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 319.20

Машки Работни Чевли Отпорни На Лизгање Црна кожа горниот дел со пространа кутија за прсти што обезбедува простор на прстите за ширење подобрување на стабилноста. Меко амортизирање СТП за рамномерно носење со удобни гребени во предната нога и горниот дел од мемориската пена. Кожа. Висина На петицата : 1,25 инчи. Отстранлив Подножје.

Главните својства

Избор на купувачот

ОДЛИЧНА ИЗРАБОТКА : Изградена Со лизгање на конструкцијата, овие машки мокасини за возење ви ги испорач�

Чевлите имаат висока флексибилност и лесна тежина што им овозможува на чевлите слободно да отскокнуваа

Модни Мажи Решетки Секојдневни Спортски Чевли Патики Со Врвки Што Дишат Меко Дно ве Молиме известете ни

Луксуз за секого Тоа е инспирацијата зад нашата колекција Покрај Оган : висококвалитетни, достапни влеч

Плови Машки Обични Платнени Чевли со Врвки Совршен за Пешачење, Џогирање, Риболов, Спортови на Плажа и Д�

Ултралесен дизајн : ултралесен и ултрамек, флексибилен и отпорен на преклопување, дише, удобно вклопува�

Ве молиме дозволете 12мм се разликува поради рачно мерење, благодарам.5, САД 9, сад 9 Поудобно тесно вклопу�

5 cmcn : 255foot должина : 25.43"големина : 44: 10uk : 8eu : 43jp : 27.обични чевли, чевли На Плажа, чевли за венчавки ,чевли за �

Големина : 39 САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 5.5 ЕУ : 38 ЈП : 24.5 см ЦН : 245 Нога Должина : 24.5 см / 9.7" Големина : 40 САД : 8.5 В�

Опис : Пол : Мажи, Момчиња Горниот Материјал : Платно Единствен Материјал : Гума Сцени : Внатрешна И Надво�

Машки Воздух 1 Ниски Патики И Чевли За Сушење Чевли За Пливање И Нуркање Чевли За Пешачење Чевли За Следе

Ру се шармантни велур акценти на горниот дел, мазен како путер кожен профил и урбано набивање на палецот

Ослободете се и опуштете се со нашето свежо преземање на класичните влечки за затнување! DF Adapt нуди удоб�

Scroll