Ново
Мајстер 180 Полу-Еластична Рака Обвива

Мајстер 180 Полу-Еластична Рака Обвива

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 304.48

Обвивките за раце мајстер се користат во илјадници спортски сали ширум светот. Со идеално истегнување и удобна ткаенина, обвивките Мајстер обезбедуваат заштита без да се чувствуваат гломазни. Овие се целосна должина 180" обвивки, идеални за возрасни и деца со големи раце.Обвивките за раце мајстер имаат силна јамка за палецот за да ги држат обвивките цврсти и Велкро на едниот крај за да ги обезбедат обвивките од лизгање. Постои причина зошто спортистите и сопствениците на теретана избираат обвивки За раце Мајстер за нивна лична и професионална употреба - добивате максимална вредност Со Мајстер и впечатливи оригинални дизајни. Земете си неколку парови денес! Полу-Еластични Памучни Ракописи. Јамка за палецот и Велкро Куќиште. Машинско Перење и Исклучително Издржливо. Заштита на зглобот и Зглобот. Цената е по Пар (x2).

Главните својства

Избор на купувачот

Употребата на школкашок гел во овие внатрешни ракавици за завиткување помага да се минимизира товарот �

Дизајнот на отворена дланка Со ДСечење му нуди на корисникот да ги практикува своите борбени потези как

Произведени Со влошки Од Ликрагел за заштита на зглобовите широко прилагодување на еластичната лента з

Векот Возење Женска Обука Мма Ракавиците се специјално дизајнирани да одговараат на уникатната форма н

Се одликува со два инчи обликувана подлога од пена, што ја прави најбезбедната ракавица за обука во мма..

Ракавиците за Обука за Возење се направени за максимална удобност и издржливост за време на обуката за �

Користете ги овие нови И компактни Обвивки За Раце Покрај Прстенот За да ги спречите помладите раце и зг

Кога тренирате на торбата или вежбате спаринг со партнерот, не сакате да ги изгребате зглобовите на прс�

Scroll