Ново
Медицински Чорапи За Компресија – Парови Чорапи За Компресија На Патент Со Отворен Прст За Мажи И Жени-лесни чорапи за компресија За Бремени Жени И Медицински Сест

Медицински Чорапи За Компресија – Парови Чорапи За Компресија На Патент Со Отворен Прст За Мажи И Жени-лесни чорапи за компресија

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 3.33

траги на нозете. Висина На Цревото : Висока До Колена. Вклучен Пакет : . ТРИ ГОЛЕМИНА И ПРОФЕСИЈА ДИЗАЈН-75% најлон, 25% спандекс користат Висококвалитетни најлонски и спандекс ткаенини, удобни и дишечки ткаенини, издржливи перформанси, за да обезбедат силна издржливост. Забелешка : . Поради различните ефекти на мониторот и светлината, вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од бојата прикажана на сликите. НАЈДОБРИ ЖЕЛБИ И СЕКОГАШ БЛАГОСЛОВ - нашата компанија надеж чорапите за компресија на патент секогаш ќе бидат покрај вас.5-23-38см/9 " -15". Големина - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - ВЕЛИКА БРИТАНИЈА-ЕУголемина на теле. ХХЛ10-15-8-1341. Бојата на производот е предмет на добиената боја, ве молиме дозволете отстапување на мерењето од 1-2 см поради рачно мерење, ви благодариме за разбирањето! ЧОРАПИ ЗА КОМПРЕСИЈА НА ПАТЕНТ МАЖИ и ЖЕНИ - чорапи за компресија на патент со градиент од 15-20 mm Hg може да го компресираат глуждот во најголема мера и постепено да го намалат притисокот врз потколеницата. Веруваме дека ќе го изберете! Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте го нашиот клиент. За луѓето кои ја сакаат убавината. Овие чорапи за компресија На Патент се погодни за мажи и жени и можете да ги користите за одење, трчање, доење, фитнес, возење велосипед, бременост, патување и секојдневна употреба. Тие обезбедуваат оптимална артикулација и мускулна поддршка.

Главните својства

Избор на купувачот

КОМПРЕСИРАНА И ЕЛАСТИЧНОСТ : Атлетски чорапи со компресија во лак, помагајќи да се ослободите од отекув�

Опис : чорапот може да ги заштити мускулите од спортски повреди и да го подобри протокот на крв за побрзо

Опис : она што го прави е да ги одржувате нозете и прстите топли во ладно време бидејќи овие удобни чорап�

12 Пара Машки Глуждот Четвртина Екипажот Спортски Чорапи Памук Секојдневен Бела Големина 911 Спортските �

Производот е изработен од висококвалитетни производи, еднократно и може да ви донесе прекрасно искуств

Елегантен Избор нелизгачки чорапи за пливање за брзо сушење Аква Спортски Чевли, Кои Може Да се носат пр

есафио Чорапи Почитуван клиент, ако имате какви било прашања или прашања во врска со нашите производи и

Зимски Женски Чорапи Од Корално Руно Средна Цевка Симпатична Домашна Порибувањекарактеристики : Моден

Женско Прекрасно Печатење На Животни 5 Пара Секојдневни Чорапи За Мачки И Кучиња Карактеристики : Моден

Поради различниот монитор и светлосниот ефект, вистинската боја на ставката може да биде малку различн�

Спецификации : Материјал : ПАМУК,Полиестер,Спандекс Пол : Момчиња Тип На Шема : Цртан Филм...

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.брбрдеар Клиент за да избег�

5 Пара Жени Обични Зимски Топли Дебели Волнени Гроздобер Шарени Плетени Меки Чорапи Карактеристика : Ме�

Пријатно оваа сезона со Женски Буци Чорапи Од Кабината На МУК ЛУКС Симпатични трендовски обрасци спојт�

Опис : дизајн со Цврста боја, чорапите се едноставни, но стилски и еластични за совршено да одговараат на

Опис : со мек допир, висока еластичност и добар дизајн за дишење, овој пар чорапи ви овозможува да уживат�

Медивен Патриот е ребрести чорапи со економска цена за мажи Овој машки чорап за фустан користи технолог

Супер Мека Дигитална Камо Морнарица Злато Со Ленти за Повеќе Спортови Овие чорапи се направени за да од�

Опис : со дизајн над коленото, овој чорап може да одговара со шорцеви или здолништа за убаво да ги покаже

Пријатни и топли, Женски Високи Чорапи Од Кабината На МУК ЛУКС се најдобри за кога ќе паднат температури

Опис Изработен од квалитетен материјал, пријателска за кожата и мазна површина, безбеден и издржлив за �

Дали сте уморни од црнобело сиво? Дали сте уморни од монохроматски чорапи? Ајде да донесеме забава во зд�

Машки Чорапи Топли Чорапи Зимски Задебелени Чорапи Модни Чорапи За Излегување Внатрешни Чорапи Каракт�

Свежата напредна технологија за заштита од мирис ги напаѓа бактериите кои предизвикуваат мирис во ваша

Scroll