Ново
Менс Печатење Копче Надолу Кошули Долги Ракави Канцеларија Тенок Фит Блузи Повик Блузи Со Џеб, Погоден За Сцена Датира, Работа И Шопинг

Менс Печатење Копче Надолу Кошули Долги Ракави Канцеларија Тенок Фит Блузи Повик Блузи Со Џеб, Погоден За Сцена Датира, Работа

Достапност: Во форма достапна за нарачката
DEN 0.33

Декорација/Процес : Печатење. Должина На Облека : Редовна. Должина на ракавот : Краток ракав. Тип на издание : Редовно Вклопување. Силуета : Х-Линија. Дебелина : Редовно. Тип На Големина : Редовна Големина. Материјал : Полиестер. Активност : Забава, Дневно, Патување,Домаќинство, Одмор. Деколте : Кошули. Шема : Апстракт. Специјални Белешки : податоци За оваа големина поради различни методи на мерење, грешката во рамките на 2-4см е нормална. . Менс Печатење Копче Надолу Кошули Долги Ракави Канцеларија Тенок Фит Блузи Повик Блузи Со Џеб, Погоден За Сцена Датира, Работа И Шопинг.

Главните својства

Избор на купувачот

Лесно се комбинира со чизми, фармерки, слаби хеланки за трендовски изглед во пролет, aut и зима.Карактерис

Добро за работа, секојдневно, канцеларија, патување, трчање, домашна облека, училиште, запознавање, плаж�

краток ракав блузи хенли краток ракав блузи за жени фустан краток ракав врвот за жени обичните краток р�

Големина : S Биста : 110cm / 43.31" Рамо : 51cm / 20.08" Ракав : 62cm / 24.41" Должина : 70cm / 27.56"Големина : M Биста : 116cm / 45.67" Рамо :

Детали : * Големина На Ознака : М~2ХЛ, проверете дали овие вистински мерења ќе ви одговараат.Табела со голе

Големина : S Биста : 104cm / 40.94" Рамо : 44cm / 17.32" Ракав : 21cm / 8.27" Должина : 70cm / 27.56" Големина : M Биста : 108cm / 42.52" Рамо :

Дизајн : цветните хаваи кошули без ракави имаат ексклузивен крој со лабаво вклопување, лабави пазуви, тр

38" големина : xxl биста : 114cm / 44.16" Ракав : 19см / 7,48" Должина : 66см / 25,98" Модерни Изреки Со Ракави Памучна Женска

Опис : тоа е капа за кофа со ретро стил, декор од вештачки бисер, дизајн на долниот раб и цврста боја, совр�

Карактеристики : Шема На Долги ракави : боја на мачка За спиење : Црна, бела,сива, розова Категорија На Про

Карактеристики : Обезбедување Квалитет : Изработен од висококвалитетен плетен и памучен материјал за д�

Големина : S Биста : 108cm / 42.52" ракав : 61.5 cm / 24.21" Рамо : 47cm / 18.50" Должина : 74cm / 29.13" Големина : M Биста : 112cm / 44.09" Рак

жени гроздобер маици за мажи графички маици за жени гроздобер бели маици за жени голф маици 3 1 / 4 плус го�

Мажите Јака Кошула Печатени Повик Долги Ракави Превртување Јака Блуза Кошули Карактеристики : Изработе

Елаинили Мода Менс Поло Маици Патент Потсмеваат Вратот Повик Солидна Блуза Долги Ракави Кошула Пуловер

Пол : Мажи, Господин, Машки, Момчешки Стил : Мажи Летни Блузи, Маица За Вратот На Екипажот, Маица Со Кратки

Qustration plater : овие Фустани усвојуваат мека, удобна и пријателска за кожата ткаенина, која е лесна за носење

Како да се мие : Рачно миење во ладна вода, висат или сува Изработен е од висококвалитетни материјали, до�

Облеката На отворено Изгледа тенка И Дише Воена Обука Маскирна Облека За Обука За Возење Маица Со Кратк�

Женска Мода Секојдневен Печатење Со Долги Ракави Кружен Пуловер На Вратот Врвна Блузегендер : женска ја

Женска Кошула, Девојка Летна Блуза Полиестер Удобен Секојдневен Краток Ракав За Канцеларија Тип 4, Тип 5,

Тип на вклопување : Лабава Шема Нив : Фестивал Одговара на големината, земете ги вашите нормални големин�

Женски Краток Ракав VВратот Градиент Боја Лабава Секојдневна Блуза Маица Блуза Карактеристики : израбо�

59" Ракав : 19см / 7 Топли Совети : препорачуваме миење на блузата пред употреба Мек и лесен материјал за да б

Големина : М Биста : 90100см / 35,4339,37 "Должина : 70см / 27,56" Големина : Л Биста : 95105см / 37,4041,34 "Должина : 71см / 27,95" Гол

Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот...

Должина на ракавот : Три Четвртини : Тенок Стил : дива, едноставна, Секојдневна Чанта : Други Деколте : ОДе�

Женски Врвови На Вратот Со Копчиња Женски Блузи Женски Секојдневни Врвови Со Долги Ракави V Врат Моден П

Модни Мажи Еднобојна Врвка За Влечење Обичен Резервоар Со Кратки Ракави Со Качулка Блузакарактеристик�

Scroll